آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 195508
تاریخ انتشار : 22 آبان 1395 11:30
تعداد بازدید : 588

معرفی صفحه کلید ROG Claymore

جمهوری خواهان ایسوس به شمشیر دودم مجهز شدند

در نمایشگاه کامپیوتکس امسال کیبورد مکانیکال ایسوس با نام ROG Claymore رونمایی شد و روز چهارشنبه گذشته ایسوس به طور رسمی کیبورد ROG Claymore وROG Claymore Core را برای عموم عرضه کرد.

فناوران- ROG Claymore نخستین کیبورد مخصوص بازی با نور پس زمینه RGB در جهان است که با قابلیت جداشدن بخش ماشین حساب، تولید شده است. بیشتر کیبوردهایی که در مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرند، با کلیدهای ماشین حساب عرضه می شوند. در حالی که در LAN پارتی ها 80 درصد از کاربران دوست دارند از کیبوردهای TKL (یا همان بدون 10 کلید عددی) استفاده 
کنند. 
علاوه‎براین برای بازی های سبک MMO، استفاده از ماکرو بسیار اهمیت دارد و گیمر می تواند از بخش ماشین حساب ROG Claymore به عنوان یک پد جداگانه برای اعمال ماکرو استفاده کند. تنها تفاوت میان کیبوردهای ROG Claymore و ROG Claymore Core هم در داشتن بخش کلیدهای ماشین حساب است.
هر دو کیبورد با کلیدهای تولید شرکت آلمانی Cherry MX در رنگ های مختلف ( قرمز، آبی، مشکلی و قهوه ای) عرضه شده و دوام هر کلید تا 50 میلیون فشار دکمه برآورد می شود. 
همچنین تمام کلیدها از قابلیت Anti-Ghosting و NKRO بهره می برند که باعث می شود هنگام بازی وقفه نداشته باشید.
 هر کلید علاوه بر کارایی پیش‎فرض خود، به طور کامل قابل برنامه‎ریزی یا تغییر است و می توان تک تک کلیدها را شخصی‎سازی کرد. ROG Claymore و ROG Claymore Core جوایز طراحی متعددی مانند Red Dot سال 2016 و جایزه Computex d&i را کسب کرده اند.
Claymore به معنی شمشیر دو دم است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :