آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 195514
تاریخ انتشار : 22 آبان 1395 11:37
تعداد بازدید : 550

رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران:

انتخاب ترامپ تاثیری بر اقتصاد ایران ندارد

رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران با بیان اینکه انتخابات دونالد ترامپ به عنوان رییس جمهور تاثیر چندانی بر اقتصاد ایران ندارد، گفت: باید مشکلات اقتصادی را در داخل کشور حل کنیم.

 مهر- مسعود خوانساری رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران گفت: معتقدم باید بیشتر به توانایی خودمان فکر کنیم البته ممکن است مقداری تاثیر داشته باشد که بیشتر آن بار روانی است  اما اگر بتوانیم مشکلات خودمان را در داخل حل کنیم و درایتی در مسایل اقتصادی و سیاسی داشته باشیم، نتیجه انتخابات آمریکا تاثیر چندانی بر اقتصاد ما نمی گذارد.
وی درخصوص لزوم واقعی بودن بودجه سال  افزود: در زمان تنظیم بودجه، باید ببینیم که عملکرد سال گذشته چه بوده و متناسب با آن عملکرد، بودجه سال بعد را تنظیم کنیم،  درحالی که هر سال بودجه را ۵۰ یا ۱۰۰ درصد بالاتر می گیرند و یک بودجه غیرواقعی تدوین می شود.
رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران با بیان اینکه در بودجه مسایلی مانند حقوق پرسنل از اولویت های دولت است، اظهار داشت: متاسفانه در بودجه نویسی کمتر به وجه توسعه ای آن توجه می شود. اگر بودجه از ابتدا واقعی نوشته شود، سهم توسعه و حقوق ها در آن واقعی خواهد بود و این به نفع اقتصاد و کشور است.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :