آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 195515
تاریخ انتشار : 22 آبان 1395 11:39
تعداد بازدید : 659

افتتاح بزرگ ترین مرکز خدمات پس از فروش موبایل سامسونگ در تهران

سامسونگ، بزرگ‎ترین مرکز خدمات تلفن همراه در ایران را در مجتمع تجاری چارسو افتتاح کرد.

فناوران- مرکز خدمات موبایل سامسونگ قرار است نسل جدیدی از خدمات را به مشتریان ارایه کند که شامل مشاوره، آموزش و انتخاب محصولات براساس نیاز و سلایق کاربر است.
در این مرکز، علاقه مندان قادر خواهند بود علاوه‎بر بهره مندی از خدمات پس از فروش، فناوری های جدید سامسونگ و کار با گجت های مختلف را تجربه کنند. ضمن آنکه انواع برنامه های آموزشی با محوریت معرفی خانواده محصولات، متناسب با کاربران مبتدی تا حرفه ای در نظر گرفته شده است.
طراحی این مرکز به گونه ای است که برای نخستین بار علاوه‎بر مشاوره و خرید محصولات، امکان صحبت رودرو و از نزدیک با کارشناسان ویژه سامسونگ به وجود آمده است. 
به شکلی که مشتری می تواند از مراحل تعمیر محصول خود آگاه شود و کارشناس ویژه سامسونگ، مشکل محصول را به کاربر گفته و در صورتی که مشکل محصول جدی نباشد، این کار در کمتر از یک ساعت انجام می شود. 
در این مدت، کاربر می تواند از سایر بخش های مرکز پشتیبانی استفاده کرده و سایر دستگاه ها و محصولات جدید سامسونگ نظیر گجت های پوشیدنی و واقعیت مجازی را بررسی و استفاده 
کند.
در این مرکز مکانی به نام اسمارت آکادمی در نظر گرفته شده تا به شکل هدفمند و براساس سن وسال مخاطبان، آموزش هایی درباره محصولات سامسونگ ارایه شود. همچنین ۲۰ نیروی متخصص در این مرکز خدمات دهی، در قالب های گوناگون به مشتریان سرویس می دهند.
سامسونگ اهداف متعددی را با راه اندازی این مرکز دنبال می کند. اطمینان از برقراری رابطه بلندمدت با مشتریان، کامل شدن زنجیره حضور و خدمات و برآورده کردن نیازهای مشتریان بیش از انتظار آنها از اهداف اصلی تاسیس این مرکز خدماتی و آموزشی در قلب شهر تهران است. ضمن آنکه ایجاد تجربه جدید از فناوری های نو هم از دیگر دلایلی است که در شکل گیری و راه اندازی این مرکز، موثر بوده است.
داشتن امکانات متعدد و بستری مناسب برای راحتی هرچه بیشتر مراجعه کنندگان ازجمله دلایل انتخاب بازار چارسو است.
مرکز خدمات سامسونگ روز پنجشنبه ۲۰ آبان در مراسمی با حضور مدیران این شرکت و رسانه ها در بازار چارسو آغاز به کار کرد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :