آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 195517
تاریخ انتشار : 22 آبان 1395 11:41
تعداد بازدید : 573

گوشی های تعمیری اپل در آمریکا ارزان تر شد

شرکت اپل سرانجام تصمیم گرفت آن دسته از گوشی های هوشمند خود را که پیش از ورود به بازار با مشکل مواجه شدند و تعمیرات مختلف روی آنها انجام شده، در بازار بفروشد.

موبنا- دستگاه های الکترونیکی که پیش از ورود به بازار تعمیر شده اند، اصطلاحا Refurbished خوانده می شوند و اپل تصمیم دارد آیفون هایی که در این خانواده قرار می گیرند را به صورت آنلاین با قیمت ارزان تر عرضه کند.
البته توجه داشته باشید قیمت ارزان این دستگاه ها به معنی مشکل دار بودن آنها نیست. این گوشی های هوشمند مانند مدل اصلی خود همه قابلیت های لازم را در اختیار کاربران قرار می دهند و گارانتی اپل را هم شامل می شوند.
شرکت اپل درحال حاضر مدل های آیفون 6s و آیفون 6s Plus را به این صورت در بازار آمریکا عرضه می کند. مدل ۱۶ گیگابایتی آیفون 6s تعمیری ۴۴۹ دلار قیمت دارد و آیفون 6s Plus با همین ظرفیت ۵۲۹ دلار فروخته می شود.بر این اساس می توان گفت شرکت اپل روی گوشی های هوشمند تعمیری خود ۱۰۰ دلار تخفیف می دهد و البته این قیمت برای مدل قفل نشده گوشی های هوشمند است. اپل همچنین این گوشی ها را یک سال گارانتی می کند تا در صورت بروز هرگونه مشکل به‎صورت رایگان آنها را تعمیر کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :