آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 195595
تاریخ انتشار : 23 آبان 1395 10:30
تعداد بازدید : 606

در افتتاحیه بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر اصفهان اعلام شد:

حمایت از 20 کسب وکار نوپا در نمایشگاه اتوکام 2016

رییس سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور با بیان اینکه بازار IT تنها محدود به داخل کشور نمی‎شود، گفت: بازار این صنعت به گونه‎ای است که تنها در سال گذشته، چهار تریلیون دلار معادل ۲.۵ برابر تمام تولیدات نفت دنیا درآمد داشته است.

ایسنا- ناصرعلی سعادت در آیین افتتاحیه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری، مخابرات و پنجمین جشنواره فروش تجهیزات دیجیتال (اتوکام۲۰۱۶) اصفهان با بیان اینکه سازمان نصر استان اصفهان از قدیمی‎ترین بخش های استانی نظام صنفی رایانه‎ای است، اظهار کرد: ۲۲ سال است که نمایشگاه اتوکام اصفهان برگزار می شود؛ به طور میانگین در هر یک ماه و نیم، یک نمایشگاه با کیفیت و پرمحتوا در حوزه IT و یا ICT در کشور برگزار می شود.
وی با بیان اینکه صرفا برگزاری نمایشگاه ها اهمیت ندارد، افزود: نمایشگاه ها محلی برای تبلور فعالیت ها در طول یک سال گذشته محسوب می شود و همچنین فرصت ها و مزیت های رقابتی در نمایشگاه ها پدید می آید؛ در نمایشگاه ها است که توانمندی ها و مزیت های رقابتی استان ها در صنعت دیده می شود و سرمایه گذاران برای سرمایه‎گذاری تشویق می شوند.
رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با بیان اینکه باید از مهاجرت از شهرهای کوچک به شهرهای بزرگتر جلوگیری شود، ادامه داد: باید از فرصت ها و استعدادهای موجود در استان ها استفاده و این ها به فرصت های شغلی تبدیل شود. جوانان دارای استعداد باید در کشور باقی بمانند و بتوان به طور شایسته از آنان بهره برد.
سعادت درخصوص برگزاری نمایشگاه ها در سطح کشور گفت: تسهیل ارتباطات تجاری مابین زنجیره تامین، تولید و استفاده کنندگان، معرفی آخرین محصولات و نام های تجاری جدید و به‎ویژه معرفی شرکت های نوپای کشور، معرفی تکنولوژی های روز دنیا، ایجاد فضای رقابتی مناسب برای رویارویی با رقبا و فراهم کردن زمینه انتقال تجربیات ازجمله مزیت های برگزاری نمایشگاه ها محسوب می شود. وی با بیان اینکه بازار IT تنها محدود به داخل کشور نمی شود، گفت: بازار این صنعت به گونه ای است که تنها در سال گذشته، چهار تریلیون دلار معادل ۲.۵ برابر تمام تولیدات نفت دنیا درآمد داشته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :