آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 195608
تاریخ انتشار : 23 آبان 1395 10:49
تعداد بازدید : 1023

آموزش مجازی برای دانشجویان خارجی دانشگاه آزاد

مدیر واحدهای بین الملل و برون مرزی دانشگاه آزاد از فراهم شدن امکان تحصیل الکترونیکی دانشجویان خارج از کشور در واحدهای این دانشگاه خبر داد و گفت: بر این اساس دانشجویانی که در خارج از کشور اقامت دارند، می توانند در دانشگاه آزاد ثبت نام و به صورت مجازی آموزش ببینند.

ایسنا- داود صالح فکر افزود: با راه اندازی سایت
 isra.iau.ir که برای نخستین بار طراحی شده است، امکان تحصیل دانشجویان خارج از کشور در واحدهای دانشگاه آزاد فراهم می شود.
وی گفت: یکی از شرایط اصلی تحصیل دانشجویان خارج از کشور به‎صورت الکترونیکی در سایت مذکور این است که این دانشجویان حتما در خارج از کشور اقامت داشته باشند و امتحانات آنها نیز در کشورهایی که دفاتر یا واحدهای دانشگاه آزاد وجود دارد، به صورت حضوری برگزار خواهد شد.
مدیر واحدهای بین الملل و برون مرزی دانشگاه آزاد گفت: با راه اندازی این سایت برای نخستین‎بار امکان تحصیل دانشجویان خارجی به صورت شبکه بین المللی و اینترنتی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه آزاد فراهم می شود. بنابراین در حال حاضر ثبت نام در این سایت شروع شده است و تاکنون 200 نفر از متقاضیان خارجی در این شبکه ثبت نام کرده اند.
صالح فکر گفت: شهریه دریافتی از دانشجویان خارج  از کشور همانند واحدهای داخلی دانشگاه آزاد و به صورت شهریه عادی است. درواقع با راه اندازی آموزش مجازی برای دانشجویان خارج از کشور امکان جذب دانشجویان خارجی در واحدهای دانشگاه آزاد فراهم می شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :