fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 1957
  تاریخ انتشار : 19 مهر 1390 19:18
  تعداد بازدید : 1289

  وزیر ارتباطات:

  شبکه اپراتور سوم در تهران و کرج به زودی راه اندازی می شود

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از راه اندازی شبکه اپراتور سوم تلفن همراه تهران و کرج طی چند هفته دیگر خبر داد و گفت: این شبکه هر چند به کندی ولی در حال تکمیل شدن است.

  ایرنا- رضا تقی‌پور در حاشیه همایش چشم‌انداز فناوری فضایی کشور با بیان این مطلب افزود: مجریان شبکه قول داده‌اند که طی چند هفته دیگر شبکه تهران - کرج راه‌اندازی شود.
  وی با اشاره به اینکه شبکه اپراتور سوم مدتی است به صورت آزمایشی فعالیت می‌‌کند، گفت: اما برای ارایه سرویس عمومی، شبکه باید دارای سطح کیفی مورد قبول وزارت ارتباطات باشد.
  تقی‌پور در مورد تاخیر در راه‌اندازی اپراتور سوم تلفن همراه گفت: این اپراتور تاکنون چهار ماه تاخیر داشته که در این مورد برابر شرایط و مقررات قیدشده در پروانه با آنها برخورد خواهد شد.
  وی درباره تعداد آنتن‌های تلفن همراه (BTS‌ها) نصب شده توسط مجریان شبکه اپراتور سوم گفت: تا کنون بیش از 400 آنتن نصب و بسیاری از آنها راه‌اندازی شده که تک تک این آنتن‌ها باید گواهی لازم را دریافت کنند.
  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره محدودیت‌های بین‌المللی ایجاد شده و تاخیر در واگذاری سیم‌کارت‌های اپراتور سوم در کشور گفت: تا حدودی این محدودیت‌ها روی فعالیت اپراتور سوم تاثیر داشته است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :