آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 195786
تاریخ انتشار : 25 آبان 1395 10:17
تعداد بازدید : 1159

سخنگوی کمیته اجرایی نمایشگاه اعلام کرد:

برپایی دو بخش «الکام استارز» و «الکام گیمز» در الکامپ

سخنگوی کمیته اجرایی بیست دومین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ گفت: جانمایی غرفه های نمایشگاه الکامپ تا اول آذر به پایان می رسد.

فناوران- باقر بحری افزود: جانمایی غرفه ها با اولویت کسانی که زودتر پیش ثبت نام کرده اند، در حال انجام است و تا اول آذر به سرانجام می رسد.
وی افزود: تلاش ما این است که شرکت های هم رسته در کنار هم قرار گرفته و سالن ها موضوع بندی شوند. سال گذشته این موضوع 60 درصد محقق شد و امیدواریم امسال موضوع بندی سالن ها با قوت بیشتری اتفاق بیفتد.
بحری ادامه داد: نکته دیگر در تعیین جانمایی ها این است، در تلاشیم به شرکت هایی که سال گذشته نیز در الکامپ حضور داشتند، همان جای قبلی را بدهیم.
سخنگوی ستاد اجرایی نمایشگاه الکامپ 22 درباره حضور دستگاه های دولتی در نمایشگاه امسال گفت: امسال سالن تازه راه اندازی شده 38B به بخش دولتی اختصاص یافته است. این سالن بزرگ تر از سالن دولت الکترونیکی سال گذشته است و امیدواریم شاهد نمایش دستاوردهای دولت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در این سالن باشیم.
بحری با بیان اینکه استارتاپ ها مانند سال گذشته در یک سالن مستقر خواهند بود، گفت: امسال نیز برای حمایت از کسب و کارهای نوپا، سالن ویژه ای برای شان در نظر گرفته شده و این گروه در قالب بخش «الکام استارز» در نمایشگاه حضور خواهند داشت.
وی از اضافه شدن بخش جدیدی به نمایشگاه الکامپ بیست و دوم خبر داد و گفت: با بنیاد ملی بازی های رایانه ای مذاکراتی داشته ایم تا بخش «الکام گیمز» ویژه شرکت ها و فعالان صنعت بازی سازی در نمایشگاه امسال برپا شود که جزییات آن به زودی اعلام خواهد شد.
براساس این گزارش، بیست و دومین نمایشگاه الکامپ توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در روزهای 25 تا 28 آذر ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :