آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 195787
تاریخ انتشار : 25 آبان 1395 10:17
تعداد بازدید : 1417

سرپرست روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد:

50 درصد تخفیف مکالمات اربعین از 17 آبان ماه اعمال شده است

سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران گفت: با نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی، شرکت مخابرات ایران همچون سنوات گذشته، مقدمات خدمت رسانی به زائران نجف و کربلا را انجام داد که نخستین اقدام، کاهش50 درصدی تعرفه مکالمات زائران اربعین است.

فناوران- بیدخام افزود: با توافق ایران و عراق، تعرفه مکالمات زائران اربعین از 17آبان ماه 50 درصد کاهش یافت که این کاهش تعرفه تا پایان زمان برگشت زائران ادامه خواهد داشت. 
وی گفت: براین اساس، تمام تماس های خروجی که از ایران به عراق صورت گیرد، با کاهش 50 درصدی محاسبه می شود و این کاهش تعرفه به تماس های عراق به ایران تعلق نمی گیرد. 
سرپرست روابط عمومی شرکت مخابرات ایران گفت: مخابرات منطقه تهران نیز در راستای ایفای وظایف و مسوولیت های اجتماعی خود کار تهیه 400 کیوسک تلفن همگانی صلواتی را در مسیر نجف - کربلا بر عهده داشته و متخصصان «فاوای» ستاد بازسازی عتبات عالیات تقریبا در هر یک کیلومتر از مسیر این کیوسک ها را نصب و راه اندازی کرده اند. 
بیدخام ادامه داد: همچنین مخابرات منطقه ایلام به منظور بسترسازی برای برقراری ارتباطات در حوزه ثابت، سیار و باند پهن اقداماتی انجام داده است. سال گذشته حدود یک و نیم میلیون نفر از پایانه مرزی مهران تردد کردند که با توجه به شرایط موجود، پیش بینی ها حاکی از این است که امسال حداقل 20 تا 30 درصد به این رقم افزوده می شود. 
وی گفت: سایر مناطق مخابراتی نیز در مسیرهای حرکت زائران (استان های کرمانشاه، همدان، کردستان) تمهیدات لازم را برای برقراری ارتباطات زائران کربلای معلی فراهم کرده اند. 
بیدخام با بیان اینکه شرکت مخابرات ایران در مسیرهای حرکت زائران به سمت کربلا تمام نیازمندی های ارتباطی را فراهم کرده، گفت: به منظور مشارکت در فضای فرهنگی- اجتماعی حماسه اربعین با مشارکت وزارت ارتباطات، موکب هایی در شهر مهران راه اندازی شده که ضمن پذیرایی از زوار شریف، به ارایه خدمات و تامین نیازمندی های زائران می پردازند. 
سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران گفت: در همین راستا در بخش تلفن ثابت، تمام نیازهای ارگان ها و سازمان ها تامین شده و با توجه به نیازمندی به کارت تلفن همگانی در پایانه مرزی مهران، این کارت ها به میزان 
لازم آماده است. 
وی گفت: در بخش تلفن همراه، به منظور پوشش صددرصدی از ایلام تا پایانه مرزی مهران به فاصله حدود 120 کیلومتر سایت های پرتابل برای نقاط فاقد پوشش و سایت های دایمی برای مسیر مهران – ایلام راه اندازی شد. 
بیدخام گفت: یکی دیگر از خدمات برنامه ریزی شده در سال جاری ارایه اینترنت رایگان در کل مسیرها برای زائران است و حجم تماس هایی که از طریق شبکه اینترنت است، چندین برابر خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :