آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 195798
تاریخ انتشار : 25 آبان 1395 10:37
تعداد بازدید : 1182

صنایع دستی برای معرفی هنرمندان نرم افزار نوشت

طرح حمایت ترویجی از صاحبان صنایع دستی با عنوان «زبردستان» به منظور حمایت از هنرمندان، ترویج و توسعه فضای ارتباطی و نیز معرفی بیشتر صنایع دستی در معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور راه اندازی شد.

تسنیم- فریدون میرزالو، مدیرکل حمایت از تولید معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور گفت: این  پروژه امکان معرفی محصولات  صنایع  دستی را برای بازدیدکنندگان داخلی و خارجی فراهم آورده و سرعت رشد و معرفی کالاهای هنری صنایع دستی را  افزایش خواهد داد.
وی در زمینه نحوه استفاده از این نرم افزار گفت: هنرمندان و صاحبان هنر و صنایع دستی می توانند با ثبت مشخصات خود و ایجاد کارگاه و ارسال نخستین  بخش معرفی خود (موقعیت جغرافیایی، عکس سردر کارگاه و فیلم از  محیط کارگاه) پس از تایید اطلاعات توسط کارشناسان  امکان  بارگزاری  عکس محصولات را دریافت کرده و سپس  هنرمند به عنوان هنرمند فعال وارد سیستم زبردستان  شود و از سایر امکانات این نرم افزار بهره مند شود.
میرزالو گفت: این نرم افزار برای معرفی و شناساندن تولیدکنندگان صنایع دستی استفاده می شود و ثبت آن از طریق محل جغرافیایی تولیدکننده ها اتفاق می افتد. در حقیقت هنرمندان از این طریق می توانند هم رشته هنری و زمینه فعالیت خود را معرفی کنند و هم با معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور در ارتباط قرار گیرند.
وی گفت: دفتر حمایت از تولید معاونت نیز به عنوان ادمین ضمن دسترسی به اطلاعات درج شده هنرمندان و نیز شرح محصولات تولید کنندگان ارتباط نزدیک تری را با هنرمندان برقرار می کند و در جریان نیازها و شرایط آنها قرار می گیرد؛ در نتیجه امکان حمایت از تولید کنندگان و هنرمندان بیشتر می شود.
وی افزود: در این نرم افزار تولید کننده می تواند از محصولات و محل کار خود عکس های مرتبط تهیه کرده و در دسترس کاربران قرار دهد، همچنین تولیدکننده این امکان را دارد که اطلاعات محتوایی درباره نوع فعالیت های خود داشته باشد. مدیرکل حمایت از تولید معاونت صنایع دستی کشور افزود: اگر این نرم افزار در کشور به خوبی فعال شود و مجموعه اطلاعات تولید کنندگان صنایع دستی را در بر گیرد، گردشگر خارجی و داخلی که وارد هر استان می شود، با استفاده از این نرم افزار می تواند از موقعیت و جایگاه تولیدکنندگان مطلع شده و از این طریق خرید صنایع دستی بهتر انجام شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :