آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 195800
تاریخ انتشار : 25 آبان 1395 10:40
تعداد بازدید : 1339

نرم افزار اربعین برای رایتلی ها

رایتل با ارایه اپلیکیشن نی نوا امکان برخورداری از خدمات ارتباطی، مکان یابی، پیش بینی وضعیت آب و هوا و دسترسی به محتوای مذهبی را برای زائران کربلا فراهم کرده است.

ایسنا- سیدمجید صدری مدیرعامل رایتل گفت: نرم افزار نی نوا در کنار خدمات ارتباطی از امکانات و قابلیت های مورد استفاده زائران و ستادهای اربعین پشتیبانی می کند و این خدمت در کنار خدمت رومینگ بین الملل، به مشترکان رایتل در سفر به عتبات عالیات خدمت رسانی می کند.
وی گفت: خدمات تلفنی و ارتباطی این نرم افزار شامل برقراری تماس تلفنی با شبکه های تلفن ثابت و موبایل ایران از عراق با استفاده از شبکه اینترنت و بهینه سازی واسط کاربری پنل خدمات تلفنی است.
صدری گفت: یکی از بخش های بسیار کاربردی این نرم افزار «سرویس من اینجام» نام دارد که با توجه به مشکلات پیش آمده در سال های گذشته و نگرانی از گم شدن افراد ایجاد شده. این سرویس جهت اعلام مکان جغرافیایی زائرین که گم شده یا از همراهان خود جدا شده باشند، مورد استفاده قرار می گیرد.
یکی دیگر از بخش های این نرم افزار سرویس اطلاع رسانی است. مسوولان از طریق پنل مربوطه امکان ارسال پیام به گروه های مختلف شامل همه مشترکان، گروه خاصی از مشترکان مبتنی بر شماره، مشترکان حاضر در محدوده جغرافیایی خاص و پیام رسانی به گروه های خدمت رسان ایرانی حاضر در عراق را دارد.
وی درخصوص سایر قسمت های این نرم افزار به سرویس «پخش رادیو اربعین به صورت اینترنتی»، «سرویس دانلود و پخش محتواهای فرهنگی» با امکان بارگذاری محتواهای فرهنگی صوتی در سرور دانلود محتواهای صوتی توسط نرم افزار پخش محتواهای صوتی به صورت آفلاین و همچنین سرویس ادعیه و زیارات با امکان مشاهده متون ادعیه و زیارات و پخش صوتی زیارات و ادعیه، «سرویس اطلاعات آب و هوا» با امکان نمایش اطلاعات آب و هوای مکان جاری، اطلاعات آب و هوای نجف اشرف و کربلای معلی و پیش بینی وضعیت آب و هوا پرداخت.
صدری گفت: داشتن سیم کارت رایتل برای فعال سازی اپلیکیشن الزامی است و مشترکان می توانند از ۲۶ آبان ماه نسبت به دانلود و نصب این اپلیکیشن روی گوشی های آندروییدی با داشتن آندرویید ۴ و بالاتر اقدام کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :