آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 195907
تاریخ انتشار : 26 آبان 1395 11:33
تعداد بازدید : 924

بدون تیتر

ایسنا- معاون سابق سازمان هواپیمایی معتقد است در شرایط فعلی و با توجه به توافق هایی که میان ایران و نهادهای اقتصادی بین المللی به وجود آمده، تغییر در رهبران سیاسی ایالات متحده آمریکا نمی تواند تاثیری جدی در اجرایی شدن توافق ها داشته باشد.

  ایسنا- ایران در سپتامبر برای نخستین بار از زمانی که با لغو تحریم های غربی، صادرات نفت به فرانسه را آغاز کرد، به بزرگ ترین صادرکننده نفت خام به این کشور اروپایی تبدیل شد.
  تسنیم- ماموران اجرای قانون در روسیه، الکسی یولیوکایف، وزیر اقتصاد این کشور را به اتهام دریافت ۲ میلیون دلار رشوه از شرکت دولتی روسنفت بازداشت کردند.
  فارس- رییس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: در صورت اجرایی نشدن موافقتنامه تسهیل تجارت هزینه مبادلات تجاری 14.5 درصد افزایش و صادرات غیررقابتی تر می شود.
  فارس- مدیرکل نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: نظارت نامحسوس بر روند فروش بلیت عتبات عالیات در آژانس های هوایپمایی توسط این سازمان انجام می شود.
  مهر- طی ۱۰ سال گذشته در برابر ایجاد ۲.۳۹۵ میلیون شغل خالص، ۱.۱۲۴ میلیون اشتغال خالص نیز  از دست رفته که بررسی شاخص اشتغال در این مدت، حکایت از روند نوسانی این شاخص در کشور دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :