آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 1960
تاریخ انتشار : 19 مهر 1390 19:24
تعداد بازدید : 646

گیت پروتکت در جیتکس 2011

گیت پروتکت دستاوردهای فنی جدید خود را در جیتکس امسال معرفی می کند.

فناوران- شرکت ایدکو، نماینده انحصاری گیت پروتکت در خاورمیانه، ضمن نمایش طیف کامل محصولات امنیت اطلاعات خود، بازدیدکنندگان جیتکس 2011 را با ویژگی‌های منحصر به فرد رابط گرافیکی کاربر ارگونومیک آشنا می کند.
بنابراین گزارش، فناوری مذکور که eGUI نام دارد، به طور انحصاری در اختیار شرکت گیت پروتکت است و از طریق آن می‌توان تنطیمات UTMهای شرکت را به صورت گرافیکی و تصویری انجام داد. این فناوری که برپایه استاندارد ISO ۹۴۲۱ طراحی و پیاده سازی شده، باعث کاهش خطاهای انسانی تنظیمات دستگاه‌ها تا ۹۵درصد می شود.
سینا بقایی، مدیرعامل شرکت ایدکو، در این خصوص گفت: معرفی توانمندی‌های شرکت گیت پروتکت در نمایشگاه جیتکس تاکنون موفق بوده و ما برای سومین بار است که در این نمایشگاه حاضر شده و این محصولات را در حوزه خلیج فارس معرفی می کنیم.
وی افزود: در مجموع از حضور این برند و محصولات آن در منطقه خاورمیانه و ایران راضی هستیم و به همین علت یکی از دیگر اهداف حضور در نمایشگاه، توسعه کانال نمایندگی و فروش است.
بقایی با اشاره به توسعه کانال نمایندگان فروش در ایران خاطر نشان ساخت: جذب نماینده در منطقه خاورمیانه با توجه به رقابت در بازار و امکانات مختلفی که برندهای مختلف برای توسعه فروش دارند، کار دشواری است. اما با توجه به امکانات خاصی که UTMهای گیت پروتکت دارند، استقبال از آن درحد مطلوبی بوده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :