آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 196010
تاریخ انتشار : 1 آذر 1395 10:48
تعداد بازدید : 623

مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای اعلام کرد:

تقبل 70 درصد هزینه شرکت های بازی‎ساز برای حضور در الکامپ 22

مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای با اعلام جزییات برپایی بخش ویژه بازی های رایانه ای در نمایشگاه الکامپ گفت: فعالان صنعت بازی سازی برای حضور در بخش «الکام گیمز» تا 70 درصد تخفیف می گیرند.


فناوران- حسن کریمی قدوسی گفت: با همکاری و هماهنگی انجام شده میان بنیاد ملی بازی های رایانه ای و سازمان نظام صنفی رایانه ای به عنوان برگزار کننده الکامپ، برای نخستین بار بخش «الکام گیمز» در نمایشگاه الکامپ امسال برپا می شود.
وی با بیان اینکه بنیاد ملی بازی های رایانه ای از حضور شرکت های بازی سازی در الکامپ به طور جدی حمایت می کند، گفت: شرکت هایی که زیر 3 سال سابقه تاسیس دارند تا 70 درصد هزینه های مکان و فضای آنها را بنیاد تقبل می کند و درباره شرکت های بالای سه سال، 50 درصد هزینه های مکان آنها را بنیاد می پردازد.
مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای با بیان اینکه امسال  300 متر فضا برای موضوع الکام گیمز در نظر گرفته شده است، گفت: بر این مبنا باید بر اساس تعداد افرادی که ثبت نام می کنند و همین طور بخش های مربوط به بنیاد برنامه ریزی کرد.
کریمی قدوسی گفت: این فرصت به بازی سازان اطلاع رسانی شده و آنها تا اول آذرماه (فردا) فرصت دارند از طریق سایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای برای حضور در این رویداد ثبت نام کنند.
وی با بیان اینکه نمایشگاه TGC در 9 و 10 اردیبهشت سال آینده برگزار می شود، گفت: در این نمایشگاه بستر مذاکره میان شرکت ها و بازی سازان ایرانی با ناشران و بازی سازان سطح اول جهان فراهم می آید. اما الکام گیمز به عنوان یک برند جدید در مهم ترین نمایشگاه حوزه IT ایران، می تواند توانمندی های صنعت بازی سازی ایران را به خوبی معرفی کند. 
مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای گفت: به همین دلیل بنیاد از تمامی شرکت های بازی ساز فعال برای مشارکت در هر دو این رویدادها که درنهایت به رشد بازی سازی در ایران کمک می کند، دعوت به مشارکت می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :