fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 196024
  تاریخ انتشار : 1 آذر 1395 11:5
  تعداد بازدید : 1078

  رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد:

  برگزاری نمایشگاه بین المللی TGC اقدامی جسورانه است

  رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با همکاری بنیاد ملی بازی های رایانه ای، در جشنواره رسانه های دیجیتال از بازی های رایانه ای حمایت می کنیم.

  فناوران- سید مرتضی موسویان گفت: صنعت بازی های رایانه ای در ایران با تلاش های بنیاد در چند سال گذشته رشد خوبی کرده است و در صورت ادامه حمایت ها از این صنعت، می توان به حضور در بازارهای بین المللی امیدوار بود.
  وی ادامه داد: ما نیز به سهم خود در جشنواره رسانه های دیجیتال، بخش ویژه بازی های رایانه ای داریم و با همکاری و مشورت بنیاد ملی بازی های رایانه ای، این بخش را برگزار می کنیم.
  موسویان درباره برگزاری نمایشگاه بین المللی TGC نیز گفت: برگزاری این نمایشگاه با همکاری موسسه معتبر و فرانسوی گیم کانکشن، کاری استثنایی و جسورانه است.
  رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: ما نباید دور خودمان حصار بکشیم و به هر کسی که برای منافع کشور ارتباطی ایجاد می کند، انگ بزنیم.
  وی اظهار امیدواری کرد با برگزاری نمایشگاه TGC همکاری های بزرگ بین المللی میان بازی سازان و ناشران ایرانی با فعالان این حوزه در خارج از کشور برقرار شود.
  براساس این گزارش، نخستین دوره نمایشگاه TGC، 9 و 10 اردیبهشت ماه سال آینده از سوی بنیاد ملی بازی های رایانه ای و با همکاری گیم کانکشن فرانسه، در برج میلاد تهران برگزار می شود. در این رویداد فعالان بازی های رایانه ای از نقاط مختف دنیا به ایران آمده و ضمن آشنایی با توانمندی های بازی سازان ایرانی، راه های همکاری دوجانبه را بررسی خواهند کرد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :