آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 196034
تاریخ انتشار : 1 آذر 1395 11:19
تعداد بازدید : 701

هزینه کلان برای تعمیر آیفون های 6 معیوب

شرکت اپل سرانجام برای تعمیر آیفون های 6 پلاس که دارای نقص در قابلیت لمسی خود هستند وارد عمل شد، اما این شرکت برای این کار 149 دلار هزینه دریافت می کند.

فارس- کمپانی اپل اعلام کرد گوشی های آیفون 6 پلاس کاربرانی که را قابلیت لمسی آنها دچار مشکلاتی شده، تعمیر می کند.کاربران آیفون 6 پلاس می گویند این گوشی در قبال سقوط ناگهانی روی زمین و به خصوص برخورد به سطح سخت به شدت حساس است و در صورت چند بار افتادن ناگهانی قابلیت لمسی خود را از دست می دهد. اپل می گوید اگر نمایشگر این گوشی ها نشکسته باشد و دچار آسیب خاصی نشده باشد، آنها را با دریافت 149 دلار تعمیر می کند.
این شرکت افزوده آن دسته از مالکان گوشی های آیفون 6 پلاس که پیش از این برای تعمیر گوشی های یاد شده بیش از این رقم را پرداخته اند، می توانند با مراجعه به این شرکت مابه التفاوت مبلغ پرداختی را پس بگیرند.
کاربران آیفون 6 پلاس بارها درباره وجود چنین مشکلی در گوشی یادشده اظهار نارضایتی کرده اند و می گویند آیفون 6 پلاس بعد از چند بار برخورد با زمین دیگر در برابر لمس واکنشی نشان نمی دهد. برخی کاربران شرکت اپل را به علت وقوع همین مشکل مورد پیگرد قضایی قرار داده اند. این برنامه تعمیر اپل که مختص گوشی های آیفون 6 پلاس است، واکنشی به همین شکایات تلقی شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :