آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 196104
تاریخ انتشار : 2 آذر 1395 10:32
تعداد بازدید : 975

نخستین‌بار از سوی شرکت سلامت الکترونیکی برکت روی داد

ارایه خدمات دوراپزشکی به زائران اربعین

ارایه خدمات دوراپزشکی برای نخستین بار توسط ایران در کشور عراق و به زائران اربعین روی داد.

فناوران- ماشین سیار شرکت سلامت الکترونیکی برکت در کربلا در شارع بغداد مستقر شده و در طول مراسم پیاده روی اربعین حسینی به ارایه خدمات جدید و نوآورانه دوراپزشکی به زائران پرداخته است.
زائران عراقی و ایرانی و سایر کشورها با لهجه ها و زبان های مختلف به این ماشین مراجعه کرده و خدمات فوق تخصصی پزشکی را در بستر الکترونیکی دریافت کرده اند.
این ماشین سیار به چهار بیمارستان تخصصی به صورت هم زمان در تهران متصل است و با تجهیزات الکترونیکی مستقر در ماشین از طریق بستر اینترنت، به معاینه زائران توسط بهترین پزشک ها در تهران پرداخته است.
شرکت سلامت الکترونیک برکت در ایران دارای مجوز اپراتور سلامت الکترونیکی کشور بوده و در کشورهای شرق آفریقا و CIS نیز به ارایه خدمات سلامت همراه و دورا سلامت می پردازد.
مروجی، مدیرعامل شرکت سلامت الکترونیک برکت درخصوص این خدمات گفت: بستر فناورانه این خدمات به واسطه کارشناسان و متخصصان این شرکت پیاده سازی شده است و ارایه خدمات دوراپزشکی در حیطه تخصص های گوناگون در کشور عراق و بستر ناپایدار زیرساخت های این کشور، کیفیت و سرعت این نوع خدمات را با توجه به رضایت زائران به اثبات رسانده است.
خوشبختانه در برخی موارد تشخیص های تخصصی توسط سرویس دوراپزشکی در عراق منجر به جلوگیری از نقص عضو یا پیشرفت بیماری در مرحله حاد در برخی زائران شد.
بر اساس این گزارش شرکت سلامت الکترونیک برکت موافقت اصولی MVNO را از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور دریافت کرده است و ازجمله فعالیت های اپراتور مجازی تلفن همراه سلامت، ارایه خدمات سلامت همراه (Mobile Health) است که در کشورهای شرق آفریقا و همچنین عراق در دست اقدام دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :