آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 196111
تاریخ انتشار : 2 آذر 1395 10:42
تعداد بازدید : 724

دبیرکل جشنواره ایران ساخت اعلام کرد:

افزایش مهلت برای تولید محتوای کالا و خدمات دانش بنیان ایرانی

دبیرکل جشنواره ملی فرهنگی هنری ایران ساخت گفت: بنا به خواست و استقبال هنرمندان، فعالان اقتصادی و علاقه‎مندان کشور، فراخوان ایران ساخت جهت تولید محتوا برای حمایت کالا و خدمات دانش بنیان ایرانی، به مدت 10 روز و برای آخرین بار تمدید شد.


فناوران- پرویز کرمی اعلام کرد: هدف ویژه ایران ساخت جریان سازی و تولید محتوا برای حمایت از تولیدات و خدمات دانش بنیان ایرانی است که این امر، بدون اراده جمعی و تجمیع خواست نخبگان و هنرمندان و عموم مردم امکان پذیر نیست. از همین رو، انتشار فراخوان ایران ساخت  نشان داد که فعالان عرصه های مختلف جامعه، آماده مشارکت و حمایت از تولیدکننده متخصص و دغدغه مند ایرانی هستند. 
دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گفت: ایران ساخت سنجه و سنگ محک مناسبی برای ارزیابی حمایت جمعی ایرانیان در تلاش برای توسعه و پیشرفت از طریق افزایش تولید ناخالص ملی است و در این مسیر، نیرویی بالقوه در جامعه وجود دارد که مترصد درک شدن، دیده شدن و به کارگرفته شدن است. خوشبختانه ایران ساخت در این میان، پارامترهای تاثیرگذاری را داراست.
پرویز کرمی بار دیگر بر فرادستگاهی بودن ایران ساخت تاکید کرد و گفت: از نخستین گام هایی که برای برگزاری ایران ساخت برداشته شد، ابراز مسوولیت و آمادگی در سطوح مختلف مسوولان، نخبگان و متخصصان آشکار بود و همین امر ما را بیش از پیش به برگزاری رویدادی درخور مصمم می کرد؛ از این رو، درخواست ها و اعلام آمادگی های بسیاری مبنی بر تمدید چندروزه فراخوان «ایران ساخت» ارایه شد که براساس تصمیم گیری ها، مهلت 10 روزه را به زمان فراخوان اضافه کردیم. لذا صاحبان آثار در حوزه تولید محتوا برای حمایت کالا و خدمات دانش بنیان ایرانی، تا پایان روز اداری 10 آذرماه جاری فرصت دارند آثارشان را از طریق سایت iranksaakht.ir یا به صورت فیزیکی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. 
با توجه به فشردگی جلسات داوری و زمان اندکی که تا زمان برگزاری این رویداد در دی ماه سال جاری داریم، دیگر امکان تمدید فراخوان وجود نخواهد داشت. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :