آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 196116
تاریخ انتشار : 2 آذر 1395 10:48
تعداد بازدید : 945

برگزاری رویدادی در دانشگاه شریف با الهام از TED

رویداد «آخر هفته ای با دنیای فناوری اطلاعات» توسط دانشگاه صنعتی شریف و با همکاری وزارت ارتباطات و پارک علم و فناوری پردیس دی ماه امسال در تهران برگزار می شود.


مهر-  آخر هفته ای با دنیای فناوری اطلاعات (IT weekend) برگرفته از کنفرانس های (TED) در حوزه تخصصی فناوری اطلاعات است که در آن کارشناسان و افراد سرشناس در حوزه فناوری اطلاعات، تجربیات خود را در جلساتی با مخاطبان به اشتراک می گذارند.
در این رویداد نوآوران و پیشوایان اندیشه و عمل در حوزه فناوری اطلاعات گرد هم فراخوانده شده تا ایده ها و ماجراهای خود را به اشتراک بگذارند. این رویداد همسو با ماموریت «تد» برای «گسترش ایده های ارزشمند» می کوشد تا «ایده هایی در حوزه فناوری اطلاعات برای ساختن جهانی بهتر» ارایه دهد.
هدف اصلی IT weekend معرفی و شناساندن ایده های بکر و خلاق است و دی ماه امسال توسط دانشگاه صنعتی شریف و با همکاری پارک علم و فناوری پردیس، مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت نهاد ریاست جمهوری و مرکز تحقیقات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود.
براساس جزئیات برنامه اعلام شده، در هر رویداد ۱۰ نفر از اساتید ایرانی و غیر ایرانی حوزه فناوری اطلاعات به سخنرانی خواهند پرداخت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :