آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 196125
تاریخ انتشار : 2 آذر 1395 10:59
تعداد بازدید : 826

پنج آذر، آخرین فرصت ثبت نام شتاب دهنده ها و سرمایه گذاران خطرپذیر در الکامپ 22

شتابدهنده ها و سرمایه گذاران خطرپذیر جهت ثبت نام و حضور در در سالن استارتاپ های بیست و دومین نمایشگاه الکامپ، تا پنجم آذرماه فرصت دارند.

فناوران- سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در راستای حمایت از کسب و کارهای نوپا با اختصاص سالنی مجزا به این بخش، زمینه حضور 150 استارتاپ را در نمایشگاه الکامپ بیست و دوم فراهم ساخته است. از سوی دیگر با هدف ایجاد فضایی موثرتر برای فعالیت استارتاپ ها، شرایط حضور شتابدهنده ها و سرمایه گذاران خطرپذیر به عنوان بازیگران این اکوسیستم نیز در این سالن فراهم شده است.
از این رو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پیرو اطلاعیه پیشین این سازمان، از تمامی شتابدهنده ها و سرمایه گذاران خطرپذیر که علاقه مند به حضور در نمایشگاه الکامپ در سالن استارتاپ ها هستند دعوت می کند فرم ثبت نام را از سایت سازمان به نشانی irannsr.org دریافت کرده و حداکثر تا روز جمعه 5 آذر ماه به نشانی الکترونیکی elecomp@irannsr.org  ارسال کنند.
براساس این گزارش وجود فضای سخنرانی برای ارائه ایده ها و همچنین کافه IT به عنوان محلی برای مذاکره و گفتگو با سرمایه گذاران و حامیان، در این سالن پیش بینی شده است.
بیست و دومین نمایشگاه الکامپ توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در روزهای 25 تا 28 آذر ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :