آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 196772
تاریخ انتشار : 14 آذر 1395 10:51
تعداد بازدید : 658

کسپرسکی ۲۰۱۷ با دونسخه فارسی و انگلیسی از راه رسید

شرکت ایدکو، توزیع کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه، برای نخستین بار نسخه های فارسی و انگلیسی راهکارهای امنیت خانگی کسپرسکی ۲۰۱۷ را به صورت هم زمان عرضه می کند.

ایتنا- این شرکت به عنوان توزیع کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه، امسال نیز همچون سال های گذشته، آنتی ویروس، اینترنت سکیوریتی و توتال سکیوریتی ۲۰۱۷ کسپرسکی را عرضه می کند.
کاربران می توانند با مراجعه به آدرس http://irkaspersky.com/kaspersky-persian-2017 نسخه های فارسی ۲۰۱۷ کسپرسکی را دریافت کنند.
براساس این گزارش، مانند سایر محصولات آزمایشگاه کسپرسکی، در نسخه کسپرسکی ۲۰۱۷ نیز امکان به کارگیری رایگان و آزمایشی یک ماهه نسخه های فارسی وجود دارد و کاربران می توانند پس از طی دوره آزمایشی، آن را به نسخه یک‎ساله ارتقا دهند. نسخه های فارسی محصولات خانگی کسپرسکی همانند معمول از وب سایت رسمی یا فروشگاه‎های آنلاین همه نمایندگان قابل دریافت و به کارگیری است. 
علاقه مندان می توانند با مراجعه به وب سایت کسپرسکی آنلاین و دریافت نسخه آزمایشی این محصول به مدت یک ماه از مزایای استفاده از آن بهره گیرند و در صورت تمایل آن را خریداری کنند.
آنتی ویروس کسپرسکی که جایزه های متعددی را در پرونده خود دارد و از آزمون های متعددی سربلند بیرون آمده است، کار مقابله با خطرات دیجیتالی را آسان می کند بدون آنکه از سرعت رایانه بکاهد. محافظت در برابر ویروس و ابزارهای جاسوسی، کمک به عملکرد درست و بهینه رایانه و کنترل آسان امنیت به صورت آنلاین از ویژگی هایی است که کاربران در آنتی ویروس ۲۰۱۷ کسپرسکی تجربه خواهند کرد.
بر اساس این گزارش محصولات کسپرسکی که تاکنون مورد استقبال مشتریان ایرانی قرار گرفته است، مانند گذشته از وب سایت رسمی یا فروشگاه‎های آنلاین همه نمایندگان قابل دریافت و به کارگیری 
است.
کسپرسکی توتال سکیوریتی ۲۰۱۷ نیز راهکاری است که می کوشد وقتی خانواده شما آنلاین هستند مطمئن باشید که آنها نه تنها به اینترنت متصل هستند؛ بلکه به خوبی از آنها محافظت شود. با این نرم افزار محافظت از حریم شخصی خانواده، خاطرات و اطلاعات کاربران، افزایش امنیت هنگام خریدها و امور بانکی آنلاین و مراقبت از فرزندان مقدور خواهد بود.
محصول دیگر، اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۷ است که از دستگاه شما در برابر خطرات روز محافظت می کند و آنها را ایمن 
می سازد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :