آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 196776
تاریخ انتشار : 14 آذر 1395 10:56
تعداد بازدید : 534

آغاز طرح شناسایی شرکت های توانمند در حوزه انتقال فناوری

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در فراخوانی نام نویسی در طرح شناسایی شرکت های توانمند در حوزه مشاوره انتقال فناوری را آغاز کرد.

فناوران- این معاونت در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان و با هدف افزایش اثربخشی پروژه های انتقال فناوری در این شرکت ها در نظر دارد نسبت به شناسایی شرکت های توانمند در حوزه خدمات مشاوره انتقال فناوری اقدام کند.
بر این اساس، شرکت های مشاور دارای صلاحیت از طریق مکانیزم ها و آیین نامه های حمایتی معاونت علمی و فناوری به شرکت های دانش بنیان معرفی می شوند و شرکت های دانش بنیان می توانند با یارانه از خدمات این شرکت ها در حوزه انتقال فناوری استفاده کنند.
شرکت های مشاور علاقه‎مند به شرکت در این طرح در صورتی که دارای شخصیت حقوقی (شرکت) ثبت شده و سابقه فروش یا قرارداد فروش به مشتریان داخلی یا خارجی درخصوص خدمات مشاوره انتقال فناوری باشند، می توانند در این طرح مشارکت کنند.
شرکت های توانمند در حوزه مشاوره انتقال فناوری می توانند از 13 آذرماه تا 13 دی ماه به مدت یک ماه برای شرکت در این طرح نام نویسی کنند.
پرکردن دقیق و کامل برگه های ثبت نام توسط شرکت های مشاور متقاضی حداکثر تا تاریخ اعلام شده الزامی است و برگه ثبت نام از طریق آدرس techchi.ir (کارگزار طرح) قابل دریافت است.
70 درصد هزینه های ارزیابی پنج شرکت نخست براساس زمان ثبت نام در این سامانه و 50 درصد هزینه ارزیابی دیگر شرکت ها به صورت یارانه حمایتی پرداخت می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :