آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 196851
تاریخ انتشار : 15 آذر 1395 11:4
تعداد بازدید : 774

کولرمستر MasterMouse S را عرضه می کند

کولرمستر از عرضه موس گیمینگ MasterMouse S خبر داد.


فناوران-  MasterMouse S که دارای نورپردازی RGB هوشمند است از یک سنسور نوری PixArt استفاده می کند و به شما امکان انتخاب از میان چهار سطح DPI از 400 تا 7200 DPI را می دهد. 
مقادیر DPI بدون درون یابی (Interpolation) هستند و همچنین این ماوس از شتاب دهی استفاده نمی کند. این ویژگی ها برای رسیدن به دقت بالا کارآمد هستند.
به لطف پردازنده 32-bit ARM و حافظه داخلی 512KB  می توانید ماکروها و تنظیمات خود را روی پنج پروفایل برای استفاده روی هر کامپیوتری و بدون نیاز به نرم افزار جانبی ذخیره کنید. به این ترتیب تنظیمات را بدون محدود بودن به کامپیوتر، همه جا در دسترس خواهید داشت.
نورپردازی لبه چرخ ماوس و لبه پشتی ماوس نیز قابل شخصی سازی است.
تمام تنظیمات نورپردازی، عملکرد دکمه ها، تنظیمات ماکرو، سطح DPI و تنظیمات مختلف سنسور، توسط نرم افزار کولر مستر قابل شخصی سازی هستند.
پوشش بیرونی  UV مات به کار رفته در MasterMouse S هم در برابر فرسایش مقاوم است و اثر انگشتان را به خود نمی گیرد. 
دو دکمه اصلی از سوییچ های Omron استفاده می کنند که تا بیش از ۲۰ میلیون کلیک عمر می کنند و نقطه اتصال کابل نیز با دوام مناسب برای استفاده گیمینگ طراحی شده است. 
MasterMouse Lite S نیز با ظاهری مشابه و امکاناتی ساده تر به همراه این محصول عرضه می شود. این ماوس ۸۶ گرم وزن دارد و دارای نورپردازی LED سفید در دو قسمت است و از سنسور نوری PixArt PAW3509 با سه سطح DPI تا 2000 DPI استفاده می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :