آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 196937
تاریخ انتشار : 16 آذر 1395 11:0
تعداد بازدید : 1274

تسریع در واگذاری تلفن ثابت با استفاده از فناوری های جدید

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: فناوری های جدید به خدمت گرفته می شود تا روند واگذاری تلفن ثابت سرعت گیرد.

ایرنا- رسول سراییان افزود: استفاده از فیبرنوری برای واگذاری تلفن ثابت در دستور کار قرار گرفته است تا علاوه بر تسریع فرآیند واگذاری، بتوان خدمات جدید دیگری هم بر این بستر به مشترکان ارایه کرد.
وی به تعهد شرکت مخابرات ایران به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مبنی بر واگذاری تلفن ثابت در اسرع وقت پرداخت و گفت: همه تلاش ها در جهت آن است که هر جا متقاضی تلفن ثابت بود فرآیند واگذاری با حداکثر سرعت صورت گیرد.
سراییان افزود: سرمایه گذاری های جدیدی که در این شرکت صورت می گیرد، در راستای سرعت بخشیدن به فرآیند واگذاری تلفن ثابت است.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: تلاش می شود فاصله بین زمانی که متقاضی درخواست واگذاری تلفن ثابت داد تا زمان نصب تلفن به حداقل ممکن کاهش یابد و این دستورالعمل شرکت است.
سراییان با بیان اینکه روند واگذاری تلفن ثابت با تلفن همراه متفاوت است، زیرا واگذاری تلفن همراه تنها با سیم کارت است، افزود: اختصاص کابل، انجام سیم کشی های لازم و مسایل دیگر در روند واگذاری تلفن ثابت اثرگذار است که تلاش می شود این فرآیندها کوتاه تر شود.
وی درباره قیمت واگذاری تلفن ثابت نیز یادآور شد: براساس مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای واگذاری تلفن ثابت باید مبلغ یک میلیون ریال نقد دریافت و یک میلیون ریال مابقی در 36 قسط دریافت شود.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: اما این اختیار را به شرکت مخابرات داده اند تا کسانی که تمایل دارند همه مبلغ را نقد پرداخت کنند از 10 درصد تخفیف بهره مند شده و یک میلیون و800 هزار ریال را به جای دو میلیون ریال پرداخت کنند و این تنها برای افرادی است که تقاضای پرداخت یکجای وجه تلفن ثابت را دارند. سراییان گفت: مشترکان و متقاضیان اگر تخلفی در نحوه واگذاری مشاهده کردند، گزارش کنند تا در اسرع وقت رسیدگی شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :