آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 197848
تاریخ انتشار : 29 آذر 1395 11:33
تعداد بازدید : 774

معرفی کارت گرافیک تقویت شده گیگابایت

کارت گرافیک های سری GIGABYTE Xtreme Gaming با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها برای ارایه بهترین عملکرد گیمینگ طراحی شده اند.

فناوران-  GIGABYTE GTX 1070 Xtreme Gaming بر پایه معماری NVIDIA Pascal طراحی شده است و با استفاده از باکیفیت ترین GPU های GeForce GTX 1070 دستچین شده توسط تکنولوژی Gauntlet Sorting، عملکرد و قدرتی بالا در اختیار علاقه مندان گیمینگ می گذارد. 
این کارت سرعت های 1898 MHz برای Boost و 1695 MHz سرعت پایه در حالت OC و 1873 MHz و 1670 MHz در حالت گیمینگ را به کاربران ارایه می دهد و قابلیت پشتیبانی از وضوح 8K@60Hz را دارد.
سیستم خنک کننده WINDFORCE STACK 3X از چیدمانی خاص برای سه فن ۱۰۰ میلی متری استفاده می کند که با افزایش جریان هوا و پوشش کامل هیت سینک، ۱۰درصد خنک کنندگی بهتری دارد. همچنین با چرخش یک در میان فن ها، فن میانی در خلاف جهت دو فن دیگر می چرخد و خنک کنندگی را بهینه تر می کند و با طراحی تیغه ای فن ها، جریان هوا توسط طراحی مثلثی شکل در لبه فن ها پخش می شود و به نرمی در راستای شیارهای روی فن هدایت می شود؛ درنتیجه جریان هوا تا ۲۳ درصد نسبت به فن های عادی بهبود پیدا می کند. لوله های حرارتی کامپوزیت به کار رفته در این کارت هم به بهینه سازی انتقال حرارت کمک می کند و ظرفیت خنک سازی را تا ۲۹ درصد افزایش می دهد. کارت گرافیک های Xtreme Gaming از طراحی فن بی صدای 3D-Active Fan گیگابایت استفاده می کنند که برای به حداقل رساندن صدا حین فعالیت های سبک خاموش می مانند و یک نمایشگر LED وضعیت فعالیت فن ها را نمایش می دهد.
 Xtreme VR Link با تنظیمات استاندارد، سه درگاه DisplayPort، یک درگاه HDMI و یک درگاه DVI-D برای پشتیبانی از سه نمایشگر 4K و با تنظیمات VR سه درگاه HDMI، یک درگاه DisplayPort و یک درگاه DVI-D برای استفاده از هدست های واقعیت مجازی(VR) در اختیار کاربر قرار می دهد.نورپردازی رنگی Xtreme Gaming با امکان انتخاب از بین 8/16 میلیون رنگ و افکت های نوری متعدد، برای هماهنگی با سایر قطعات سیستم گیمینگ امکان شخصی سازی ظاهر کارت گرافیک را به شما می دهد و صفحه فلزی پشت آن، علاوه بر حفاظت از کارت و افزایش مقاومت، جلوه ای خاص به آن می بخشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :