آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 197949
تاریخ انتشار : 30 آذر 1395 10:48
تعداد بازدید : 1715

دوربین فروش ها موبایل می فروشند

بازارخرید و فروش دوربین های عکاسی که از اوایل سال دچار یک رکود شدید بود، همچنان بی رونق است و فعالان بازار این کالا به فروش کالاهای دیگر روی آورده اند.

فناوران – بر اساس بررسی های صورت گرفته از بازار خرید و فروش دوربین های دیجیتال، جلب توجه به سمت دوربین های موبایلی هر روز بازار خرید و فروش دوربین های عکاسی دیجیتال به ویژه نمونه های کامپکت را تحت تاثیر قرار داده و این دوربین ها مخاطب چندانی 
ندارند.
نتیجه بررسی ها نشان می دهد که بازار دوربین های حرفه ای عکاسی و همچنین دوربین های ورزشی یا اکشن کمرا گرم تر از قبل شده است.
فعالان بازار دوربین های عکاسی هم با تایید این موضوع می گویند: در حال حاضر دوربین های ورزش روی بورس هستند و این دوربین ها مخاطبان بسیاری دارند.
به عنوان مثال دوربین های گوپرو در حال حاضر فروش بالایی دارند. علاوه بر این دوربین های عکاسی جدید با قیمت مناسب حدود 400 تا 600 هزار تومان در بازار موجودند و مخاطبان بسیاری دارند.
فعالان بازار دوربین می گویند: با این حال از این بازار سودی به دست نمی آید و آنها ناچار به فروش تجهیزات جانبی دوربین و مواد مصرفی هستند. برخی نیز به سمت فروش کالاهایی چون گوشی موبایل، تجهیزات جانبی موبایل و حتی تجهیزات کامپیوتری 
می پردازند.
کارشناسان رشد استفاده از دوربین های موبایلی را دلیل اصلی این اتفاق می دانند و می گویند: به نظر می رسد دوره دوربین های عکاسی به پایان رسیده است، مگر اینکه نوآوری جدیدی در این زمینه به وجود آید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :