آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 197960
تاریخ انتشار : 30 آذر 1395 11:14
تعداد بازدید : 729

معرفی خنک کننده مایع کولر مستر

خنک کننده های مایع سیکل بسته به دلیل سهولت در نصب و کارایی بالا امروزه مورد توجه کاربران حرفه ای قرار گرفته اند؛ ازاین رو شرکت های تولیدکننده، تنوع محصولات خود را بر اساس قیمت و امکانات افزایش می دهند.

فناوران- واترکولر های جدید کولرمستر که خنک کننده Master Liquid 240 بهترین آنهاست، از یک رادیاتور با طول 240 میلی متری بهره می برد و در این خنک کننده قابلیت نصب حداکثر 4 عدد فن در دو سمت رادیاتور وجود دارد.
فناوری انحصاری Flow Up کولرمستر در واترکولر های سری Master Liquid به تکامل رسیده است. 
این فناوری در نسل جدید خنک کننده های مایع کولرمستر سبب انتقال سریع حرارت از سطح پردازنده به سمت پمپ و در نهایت رادیاتور می شود تا کاهش دما در سریع ترین زمان ممکن رخ دهد.
به کارگیری فناوری های جدید در ساخت تجهیزات مختلف واترکولر Master Liquid سبب بهبود در پارامتر های مختلف شده است. از این موارد می توان به کاهش نویز به میزان 10 دسی بل، افزایش عملکرد به میزان 40 درصد و 2 برابر شدن طول عمر نسبت به نسل گذشته واترکولر های حرفه ای کولرمستر پرداخت. 
افزایش طول عمر یکی از مهم ترین اهداف کولرمستر در ساخت واترکولر های سری Master Liquid بوده و با به کارگیری فناوری های جدید در ساخت آنها، طول عمر به 5/2 برابر افزایش یافته است و هم اکنون می توانید به مدت 175 هزار ساعت از محصولات خانواده Master Liquid استفاده کنید.
 این در حالی است که طول عمر واترکولر های تولیدشده توسط شرکت های رقیب به طور معمول در محدوده 50 تا 70 هزار ساعت است.
تزریق کولانت به درون بلاک با توجه به سبک طراحی جدید به صورت مستقیم انجام می شود و مایع به صورت مستقیم روی سطح بلاک اسپری می شود. 
به این ترتیب 40 درصد عملکرد بهتر را نسبت به نسل گذشته تجربه خواهید کرد. 
بر اساس اعلام کولرمستر، میزان نویز واترکولر های Master Liquid در محدوده 6 تا 30 دسی بل قرار دارند که از این نظر نویز کمتری نسبت به محیط کتابخانه، توربین بادی، محیط اداری و اتاق نشیمن را تجربه خواهید کرد. 
دو فن ارایه شده همراه واترکولر هم از نوع MasterFan Pro Balance هستند که مهم ترین ویژگی آنها طول عمر 490 هزار ساعتی است. به این صورت در مقایسه با حداکثر طول عمر 150 هزار ساعتی فن های تولیدشده توسط سایر برندها، طول عمری بیش از 3 برابر حاصل شده است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :