آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 197961
تاریخ انتشار : 30 آذر 1395 11:16
تعداد بازدید : 791

با ویژگی‌های تعامل و سرگرمی

اپلیکیشن پرداخت الکترونیکی ایوا رونمایی شد

شرکت پرداخت الکترونیک سداد در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ در نشستی خبری از اپلیکیشن «ایوا» رونمایی کرد.

فناوران-  محمد مهدی صادق، مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد با بیان اینکه این شرکت  PSP به خلق ایده های نو و خلاقانه در حوزه پرداخت موبایل می پردازد، گفت: اپلیکیشن ایوا با خاصیت تعامل اجتماعی و پرداخت الکترونیکی سه نوع خدمت مهیج و شگفت انگیز ارایه می دهد که مناسب طیف مخاطبان دهه 80 است.
مدیرعامل سداد با برشمردن خدمات این اپلیکیشن مانند خدمات پرداخت تعاملات اجتماعی و بازی اظهار داشت: با تحقیقات علمی و روانشناختی درباره گروه سنی دهه 80 به این نتیجه رسیدیم که این افراد نسل سوم و کلیدی پرداخت در کشور هستند و علاقه مندی این گروه سنی این است که هنگامی که مشغول بازی های آنلاین هستند، بدون خروج از محیط اپلیکیشن فعالیت پرداخت را انجام 
دهند.
وی در ادامه گفت: ایجاد جذابیت های غیرپرداختی یکی از مزیت های این اپلیکیشن در برابر اپلیکیشن های صرفا پرداختی است و تمرکز ما ایجاد یک تجربه منحصربه فرد است.
محمد مهدی صادق با بیان اینکه تمامی خدمات سرگرمی و پرداختی را در  اپلیکیشن یکپارچه کرده ایم، افزود: منظور از تعامل اجتماعی در خدمات اپلیکیشن ایوا این است که کاربران می توانند در محیطی جذاب گروه های گپ ایجاد کنند و به گفت وگو بپردازند. همچنین ارایه دهندگان خدمات مانند خیریه ها می توانند در تعامل با کاربران گزارش فعالیت خود را به صورت متناوب اطلاع رسانی کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :