آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 197962
تاریخ انتشار : 30 آذر 1395 11:19
تعداد بازدید : 635

اشتغالزایی ۱۵ هزار نفر در ۶ ماه در یک شرکت دانش بنیان

شرکت دانش بنیان تپسی در ۶ ماه برای ۱۵ هزار و ۱۰۰ نفر اشتغال ایجاد کرد. ۱۵ هزار تن از این افراد در سمت راننده و ۱۰۰ متخصص نیز در بخش فنی و اداری شرکت مشغول به کار هستند.

فناوران- شرکت دانش بنیان تپسی که از خردادماه امسال فعالیت خود را آغاز کرده، در شرایطی اقدام به فعالیت کرد که بیکاری یکی از مهم ترین معضلات کشور است. این شرکت بر مبنای اقتصاد مشارکتی که اقتصادی مبتنی بر به اشتراک گذاشتن کالا و خدمات است، با همکاری اشخاصی که وسائل نقلیه و فرصت دارند، اقدام به خدمت رسانی به شهروندان تهرانی در زمینه حمل ونقل 
می کند.
مزایای چنین خدمتی استفاده از هزاران وسیله نقلیه تک سرنشین و افزایش قابل توجه درآمد برای رانندگان آنها، کاهش هزینه رفت و آمد برای مسافران، کاهش ترافیک و آلودگی هواست.
 در این طرح، مشتریان با در دست داشتن گوشی موبایل و نصب اپلیکیشن تپسی که در نسخه های آندرویید و   iOS  ارایه شده، می توانند در هر لحظه و هر کجا برای مقصد موردنظر خود ماشین درخواست کنند و نزدیک ترین اتومبیل هم مسیر به آن ها پاسخ مثبت خواهد داد.
از آنجا که رانندگان این شرکت پس از رساندن مسافران نیازی به بازگشت به مبداء ندارند و از همان مکان قادر به انجام سفر بعدی هستند، میزان کارایی شان حداقل دوبرابر خدمات حمل و نقل موجود شهری است. این امر تاثیر مستقیم بر کاهش ترافیک دارد و از سوی دیگر درآمد رانندگان نیز افزایش قابل توجهی پیدا می کند.
در این خدمت رسانی، استفاده از وسائل نقلیه باکیفیت جایگاه ویژه ای داشته و به طور مداوم توسط شرکت کنترل می شود. از سوی دیگر شرکت بر امنیت مسافران نظارت مستمر دارد.
استارت آپ تپسی که مجوز دانش بنیان خود را از معاونت علم وفناوری ریاست جمهوری دریافت کرده است، در سالن ۳۵ نمایشگاه الکامپ حضور داشت و به مهمانان این نمایشگاه خدمات ویژه ارایه داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :