آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 197971
تاریخ انتشار : 30 آذر 1395 11:27
تعداد بازدید : 754

انگلیس انتشار استراتژی تحول دیجیتال را تا سال نو به تعویق انداخت

خدمات دیجیتال دولت(GDS) بریتانیا با وجود وعده انتشار استراتژی تحول دیجیتال تا قبل از کریسمس، این اقدام را به تأخیر انداخته است. این استراتژی به منظور «فراتر بردن دگرگونی های دیجیتال» با اولویت پیاده سازی خدمات مدنی از جمله تغییر پروسه ها و سیستم های اداری و افزایش همکاری ها در دستور کار قرار گرفته است.

رایورز- بنا بر اعلام مرکز تک تارگت(Teck Target)، اسناد استراتژی مورد بحث آماده انتشار است و قرار نیست تغییرات بیشتری بر نسخه نهایی اعمال شود؛ با این وجود، تلاش های بیشتری در جریان است تا استراتژی توسعه بیشتری بیابد. 
یک سخنگوی دفتر کابینه نیز تایید کرد که استراتژی تاخیر داشته و در موعد خود منتشر نمی شود، امّا وی از دادن توضیح بیشتر امتناع کرد. گفتنی است که استراتژی مورد بحث باید از زمان دریافت بودجه ۴۵۰ میلیون یورویی در نوامبر ۲۰۱۵ برای بررسی هزینه های دولت باید انتشار می یافت. استراتژی قرار بود قبل از پایان سال گذشته منتشر شود، اما بارها انتشار آن به تاخیر افتاد که آخرین تأخیر آن به دلیل همه پرسی اتحادیه اروپا بود.
 گفتنی است زمانی که کوین کانینگتون در اوت ۲۰۱۶ به عنوان مدیر کل جدید خدمات دیجیتال دولتی منصوب شد، استراتژی منتشر نشده باقی ماند و او بر توسعه طرحی جدید تأکید کرد که قول داده شد تا قبل از کریسمس منتشر شود. پیش نویسی که تک تارگت آن را مشاهده کرده است، یک تحول بلندپروازانه را نشان می دهد که در آن مشکلات بالقوه می توانند از وابستگی به خرید یکجا از گروه وایت، بوجود بیاید که بسیاری از آنها قبلا نسبت به دخالت خدمات دیجیتال دولت مورد نظر بوده اند.
مطابق سند دیگری که توسط تگ تارگت دیده شده است، خدمات دیجیتال دولت در چارچوب استراتژی مورد بحث به ارائه حمایت از بخش ها در زمانی که آنها مشغول به کار برای تحول خدمات عمومی هستند، می پردازد. سازمان همچنین به بررسی دقیق برنامه های گروه به لحاظ دیجیتال و فناوری خواهد پرداخت.
این اسناد عنوان می کنند که ما به دنبال تعامل سریع تر بین گروه ها و خدمات دیجیتال دولتی خواهیم بود به طوری که حمایت بتواند به بهترین شکل صورت گیرد. این سند به یک گزارش در ارتباط با استراتژی، تحت عنوان نقش GDS، ارجاع می دهد که نشان دهنده جزئیات بیشتر در مورد آینده سازمان است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :