آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 198034
تاریخ انتشار : 1 دی 1395 10:58
تعداد بازدید : 798

وسیع ترین پوشش بی سیم محیط کار با LINKSYS RE6400

گسترش محدوده پوشش دهی تجهیزات شبکه بی سیم از اهمیت بالایی برخوردار است، اما با وجود بهینه سازی و ارایه فناوری های جدید در این زمینه، همچنان برای برطرف سازی مشکل عدم پوشش دهی در فضای مورد نظر باید از تجهیزات جانبی مانند Range Extender استفاده کرد.

در حال حاضر بسیاری از برند های فعال در زمینه تجهیزات شبکه به تولید توسعه دهنده محدوده بی سیم می پردازند تا مشکل پوشش دهی در ساختمان های چند طبقه با متراژ بالا را برطرف سازند. شرکت Linksys نیز یکی از تولید کنندگان Range Extender در سطح جهان به شمار می رود که محصول RE6400 AC1200 BOOST EX را تولید و به بازار عرضه کرده 
است.
توسعه دهنده محدوده جدید لینکسیس به سادگی قابل نصب و راه اندازی است و امکان همگام سازی آن با تمام روتر های موجود در بازار وجود دارد. 
دو باند شبکه بی سیم 4/2 و 5 گیگاهرتزی هم در کنار به کارگیری فناوری Crossband سبب افزایش محدوده پوشش دهی می شود. 
فناوری کراس باند، داده های کاربر را روی یک باند منتقل می کند که در نتیجه سبب کاهش تعداد بسته های داده، افزایش نرخ انتقال داده، افزایش قدرت و پایداری امواج می شود.
 کلید اختصاصی در نظر گرفته شده برای قابلیتPush Button Connect هم روی AC1200 به نصب آسان و همگام سازی توسعه دهنده محدوده و روتر منجر می شود. 
Spot Finder هم به انتخاب محل نصب صحیح و بهینه توسعه دهنده محدوده کمک می کند تا تمام نقاط قابل پشتیبانی در منزل یا محل کار تحت پوشش قرار گیرد. در صورتی که دستگاه های کاربر به پورت اترنت گیگابیتی مجهزند و کاربران قصد برقراری ارتباط با استفاده از کابل RJ45 را دارند، یک خروجی LAN در نظر گرفته شده تا تجهیزاتی مانند بلوری درایو و تلویزیون های هوشمند، به توسعه دهنده RE6400 AC1200 BOOST EX متصل شود. 
فناوری پردازش امواج Beamforming در RE6400 هم باعث بهبود دریافت یا انتقال داده ها می شود. قابلیت رمزنگاری 128 بیتی AES و حداکثر پوشش دهی 700 متر از دیگر ویژگی های توسعه دهنده محدوده Linksys RE6400 AC1200 BOOST EX به شمار می روند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :