آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 198036
تاریخ انتشار : 1 دی 1395 11:0
تعداد بازدید : 654

ایسوس کارت صوتی Xonar U7 MKII را معرفی کرد

همان طور که در پردازش های سنگین برای داشتن بالاترین کیفیت نیاز به تجهیزات قدرتمند مانند کارت گرافیک و پردازنده قدرتمند است، در مقوله صوت نیز نیاز به سخت افزار متناسب است.

فناوران- ایسوس همواره با در نظرگرفتن نیاز های کاربران، راهکارهایی متنوع در اختیار آنها قرار می دهد. این بار ایسوس کارت صدایی با رابط USB به نامXonar U7 MKII معرفی کرده که کیفیت صدا را در همه دستگاه ها برای شما مهیا می کند.
 ابعاد کوچک، صدایی دیدنی!
Xonar U7 MKII ایسوس با استفاده از رابط USB، سازوکار و عملکردی مشابه نمونه قبلی یعنی Xonar U7 دارد که می تواند صدای 7/1 کاناله واقعی و با کیفیت 192kHz/24 بیت HD را تولید کند. مبدل دیجیتال به آنالوگ DAC Cirrus Logic CS4398 و فناوری انحصاری Hyper Grounding ایسوس هم می تواند نرخ سیگنال به نویز SNR 114 دسیبل داشته باشد. ابعاد کوچک Xonar U7 MKII برای میزکار کوچک یا حمل ونقل و استفاده در لپ تاپ ها بسیار مناسب است.
 افزایش کیفیت بازی و محتوای چندرسانه ای
Xonar U7 MKII ایسوس برای بازی و تولید محتوای چندرسانه ای کارآمد است. ورودی و خروجی های اختصاصی برای جک هدفون و میکروفون به کاربر اجازه می دهد بدون وقفه به بازی بپردازد.کنترلر گردان صدای روی Xonar U7 MKII هم عملکردی دوجانبه دارد و می توان بلندی صدای هدست و بلندگوها را با فشردن و کلیک روی آن به سادگی تنظیم کرده و صدای خروجی را سوییچ کرد.
 کنترل همه جانبه صدا
Xonar U7 MKII ایسوس با نرم افزارSonic Studio عرضه می شود که این نرم افزار امکان شخصی سازی همه جانبه روی اکولیزر و باند های مختلف صدا را فراهم می کند. برخلاف نرم افزارهای صوتی رایج و تنظیمات گیج کننده، Sonic Studio پروفایل های بهینه و چند منظوره متنوعی را به صورت پیش فرض در خود جای داده است. این کارت صوتی مانند دیگر کارت صوتی های گیمینگ ایسوس از فناوری انحصاری Sonic Radar Pro ایسوس بهره می برد که به کاربر امکان تشخیص جهت صدا را در بازی های اول شخص و شوتینگ مهیا می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :