آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 198038
تاریخ انتشار : 1 دی 1395 11:7
تعداد بازدید : 1008

رونمایی از نخستین شبکه اجتماعی مالی در الکامپ

«مانیار» به کافه­ بازار می ­آید

اپلیکیشن مانیار جمعه گذشته در نمایشگاه الکامپ رونمایی شد و موسسان این شبکه اجتماعی مالی، امکانات این برنامک و شیوه استفاده از آن را برای حاضران ارایه دادند.

فناوران- مانیار یک شبکه اجتماعی مبتنی بر پیام برای برقراری ارتباطات مالی در بستر تلفن همراه است که تا هفته آینده برای دسترسی عموم روی کافه­بازار قرار می­گیرد. هدف از تولید این برنامک، ارایه روشی آسان و امن برای جابه جایی پول در شرایط مختلف است. مانند زمانی که می خواهید دنگ شام شب قبل یا سهم خود در یک سفر مشترک یا بلیت سینما را به دوستان خود پرداخت کنید. 
مانیار مبتنی بر پیام طراحی شده تا علاوه بر تسهیل انتقال و درخواست وجه، مکالمات مرتبط با تعاملات مالی را نیز دربرگیرد. دیگر نیازی به اطلاع رسانی هنگام پرداخت پول یا یادآوری به دوستان برای پرداخت دنگ شان ندارید. علاوه بر این، مانیار در بستری اجتماعی قرار گرفته تا مراحل جذب سرمایه را با استفاده از شبکه اجتماعی تسهیل کند. به عبارتی شما را از پرداخت هزینه پیامک و تلفن برای هماهنگی و اطلاع رسانی بی نیاز خواهد کرد. 
انتقال وجه، پرداخت دنگ و سرمایه گذاری جمعی از جمله خدمات اصلی قابل ارایه در مانیار است و انتقال وجه به سادگی ارسال یک پیام انجام می شود. به عبارت دیگر در مانیار می توانید علاوه بر داشتن تبادل مالی به راحتی برای افراد پیام ارسال کنید. 
در این شبکه اجتماعی کلیه پیام های حاوی عملیات مالی ساختار مشخصی دارند و از پیام های متنی قابل تفکیک اند. مانیار امکان انتخاب افراد از لیست مخاطبان موبایل را به کاربر می دهد. بنابراین می توانید بدون نیاز به دانستن شماره کارت گیرنده وجه، به راحتی ارسال یک پیام، پول را برای شماره تلفن فرد ارسال کنید. طرف مقابل مطلع خواهد شد که چه مبلغی بابت چه موضوعی برایش واریز شده است.
مانیار پرداخت و دریافت دنگ را نیز ساده کرده است. به آسانی و در قالب گروه، افراد می توانند چت کنند و دنگ های خود را پرداخت کنند. مانیار مبلغ را به طور خودکار بین افراد تقسیم و پیام پرداخت دنگ را برای آنها ارسال می کند؛ بنابراین نیازی به تماس با افراد و یادآوری پرداخت دنگ نخواهد بود. هم چنین، پس از پرداخت مبلغ تمام افراد گروه مطلع می شوند و نیازی به تماس با صاحب دنگ وجود ندارد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :