آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 198040
تاریخ انتشار : 1 دی 1395 11:9
تعداد بازدید : 840

سامسونگ نمایشگر آیفون را می سازد

از مدتی پیش شایعات مختلف درباره استفاده از نمایشگر OLED در مدل جدید گوشی های اپل به گوش رسید و شرکت های مختلف برای ساخت این نمایشگر نامزد شدند.


موبنا- آخرین گزارش ها حاکی است که آیفون سال آینده نمایشگر تخت دارد و اپل هنوز به آمادگی کامل نرسیده است تا از نمایشگر خمیده OLED برای مدل جدید گوشی هوشمند خود استفاده کند.
سامسونگ که بزرگ ترین تولیدکننده نمایشگرهای OLED در جهان محسوب می شود، این وظیفه را بر عهده گرفته است تا به صورت انحصاری نمایشگرهای OLED را برای گوشی های اپل به تولید برساند.
در جدیدترین گزارشی که روزنامه BusinessKorea منتشر کرد، این مساله مشخص شد که سامسونگ قرارداد خود را با اپل نهایی کرده است تا نمایشگر دو مدل بعدی آیفون توسط این شرکت به تولید برسد.
بر اساس گزارش منابع آگاه، پنل های OLED آیفون به صورت انحصاری توسط سامسونگ به تولید می رسد و شرکت کره ای براساس قراردادی که با اپل به امضا رسانده است، تا پایان سال ۲۰۱۸ میلادی به عنوان تولیدکننده انحصاری نمایشگرهای آیفون به فعالیت خود ادامه می دهد. کارشناسان پیش بینی کرده اند که نمایشگرهای تخت یا خمیده برای آیفون بعدی فقط در شرکت سامسونگ تولید شود و همین مساله باعث خواهد شد درآمد مرکزSamsung Display در سال ۲۰۱۷ میلادی به بیش از ۳.۳ میلیارد دلار برسد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :