آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 198052
تاریخ انتشار : 1 دی 1395 11:30
تعداد بازدید : 679

بدون تیتر

ایسنا- وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: باید جلوی برگشت تورم را بگیریم؛ چراکه به هسته سخت تورم رسیده ایم و مبارزه با آن دشوار شده است.

 ایسنا- دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ویژگی های مناطق آزاد فعلی و جدید را ارتباط با همسایگان دانست اما چابهار را در این میان یک استثنا معرفی کرد و گفت: چابهار به واسطه اقیانوس هند یک رابطه بین‎المللی و وسیع با سایر کشورها دارد.
 ایرنا- وزیر راه و شهرسازی گفت: اختصاص بیش از 90 درصد بودجه کشور به هزینه های جاری و کمتر از 10 درصد آن به هزینه های عمرانی نشان می دهد ساختار اقتصاد ملی ایران باید تغییر کند.
 ایرنا- بانک مرکزی اعلام کرد: تسهیلات پرداختی بانک ها در هشت ماهه امسال به بخش های اقتصادی مبلغ 3261.1 هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه پارسال معادل 48.4 درصد افزایش داشته است.
 تسنیم- مدیرعامل یک شرکت تامین سرمایه با بیان راه اندازی معاملات آپشن در بورس کالا گفت: توسعه ابزارهای پوشش ریسک، بسترساز ورود سرمایه گذاران خارجی به بازار سرمایه کشور است.
 مهر- نمایندگان با تصویب ماده ای از لایحه برنامه در راستای اصلاح نظام درآمدی دولت و همچنین قطع وابستگی بودجه به نفت مقررکردند برقراری هرگونه تخفیف یا معافیت مالیاتی طی سال های اجرای برنامه ممنوع است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :