آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 198429
تاریخ انتشار : 6 دی 1395 10:53
تعداد بازدید : 659

تمام محصولات اپل به شارژر بی سیم مجهز می شوند

درحالی که اخبار متعددی درباره امکان شارژ بی سیم مدل بعدی آیفون ۸ شنیده می شود، به نظرمی رسد اپل قصد دارد محصولات خود را به شارژر بی سیم مجهز کند.

مهر- رقابت میان اپل و گوگل برای افزایش محبوبیت تولیدات روزبه روز در حال افزایش است و یکی از روش های مورد استفاده دو طرف به کارگیری ابزاری برای تسهیل شارژ بی سیم و رهایی از شارژهای سیمی است.
براساس اختراع تازه ای که اپل به ثبت رسانده است، قرار است قابلیت مورد نظر برای تمام محصولاتی که این شرکت به فروش می رساند، در دسترس باشد. 
این محصولات انواع تبلت و حتی رایانه های رومیزی ساخت اپل را دربر می گیرند. همچنین تولیدات دیگر شرکت ها که در فروشگاه اپل عرضه شوند نیز قابلیت سازگار شدن با این فناوری را خواهند داشت.
هنوز جزییات چندانی درباره ماهیت این اختراع در دسترس نیست، اما گفته می شود قرار است لوازم جانبی خاصی طراحی شود تا از طریق اتصال بی سیم به رایانه های رومیزی و نوت بوک ها بتوانند آنها را از فاصله چندمتری هم شارژ کنند.
پیش از این گفته می شد قرار است شارژ بی سیمی برای آیفون طراحی شود که با اتصال مستقیم به رایانه رومیزی یا نوت بوک این خدمات را ارایه کند، اما حالا مشخص شده که این خدمات تنها محدود به تولیدات اپل نخواهد بود.
اپل تنها شرکتی نیست که به دنبال ارایه خدمات شارژ بی سیم به کاربران تولیدات خود است و سامسونگ و ال جی و برخی شرکت های دیگر نیز برنامه های مشابهی در این زمینه در سر دارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :