آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 198517
تاریخ انتشار : 7 دی 1395 11:39
تعداد بازدید : 550

ویندوز را بی دردسر به روز کنید

بسیاری از کاربران ویندوز هنگام به روزکردن این سیستم عامل و نصب وصله های جدید با مشکلاتی مواجه شده اند، اما ابزار جدید مایکروسافت می تواند این مشکل را حل کند.
فارس- بر اساس گزارش منتشر شده از سوی  به آی تک، این شرکت ابزار تازه ای عرضه کرده که به کاربران ویندوز امکان می دهد مشکلاتی را که در زمان به روزشدن ویندوز به وجود می آید، برطرف کنند. این ابزار از ویندوزهای 7، 8/1 و 10 پشتیبانی می کند و با ویندوزهای قدیمی تر سازگار نیست.
برای دسترسی به این ابزار در ویندوز 7 باید روی آیکون شبکه در بخش میله ابزار پایین ویندوز کلیک راست کنید و از میان دو گزینه موجود Troubleshoot problems را انتخاب کنید. پس از این کار باید دستورات ارایه شده در پنجره مربوطه را اجرا کنید تا مشکلات احتمالی شبکه برطرف شود و سپس Windows Update را یک بار دیگر نصب کنید تا ابزار مذکور در دسترس شما قرار بگیرد.
نکته مهم این است که ابزار یاد شده روی ویندوز 8 در دسترس نیست و کاربران باید نسخه جدیدتر این ویندوز یعنی ویندوز 8/1 را نصب کنند تا ابزار مورد نظر را بارگذاری و نصب کنند. برای استفاده از این ابزار در ویندوز 8/1 باید کلید ویندوز را فشار دهید و عبارت Network problems را تایپ کنید. سپس روی Identify and repair network problems کلیک کنید. سپس دستورات موجود را اجرا کرده و در نهایت Windows Update را اجرا کنید.
درباره ویندوز 10 تنها باید Windows Update Troubleshooter را بارگذاری کرده و Open or Save را در پنجره به نمایش درآمده انتخاب کنید. روی Next کلیک کنید و دستورات موجود را برای حل مشکلات اجرا کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :