آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 198531
تاریخ انتشار : 7 دی 1395 11:58
تعداد بازدید : 681

بدون تیتر

ایسنا- معاون شرکت ملی نفت با بیان اینکه تاکنون 12 تفاهم نامه با شرکت های خارجی در صنعت نفت امضا شده و به زودی 10 تا 12 تفاهم دیگر نفتی امضا می شود، گفت: هزینه و ریسک پایین تولید نفت و گاز دو مزیت ایران برای جذب سرمایه گذاران است.

 ایسنا- مشاور موسسه بین الملل مطالعات انرژی با بیان پیشنهاد غیرمنطقی ترکمنستان مبنی بر افزایش قیمت گاز وارداتی به ایران با بیان اینکه تولید گاز در کشور افزایش داشته است، اظهار کرد: ایران درحال حاضر نیازی به واردات گاز ندارد و مذاکره کنندگان زیر بار هر قیمتی نخواهند رفت.
 ایسنا- مدیر گروه های پژوهشی برنامه و بودجه و اقتصاد کلان مرکز تحقیقات استراتژیک با تایید نرخ رشد ٧.٤ درصدی اقتصاد کشور گفت: برای آنکه مردم رشد اقتصادی را احساس کنند، باید ساختار اقتصاد به سمت ایجاد شغل و درآمد برود.
 تسنیم- مدیر عامل صندوق بازنشستگی گفت: در سال ۹۶ هزار میلیارد تومان اضافه بر بودجه مصوب شده است تا از این محل حداقل حقوق بازنشستگان را ۱۰ درصد افزایش داده و به رقم یک میلیون و ۵۰ هزار تومان برسانیم.
 تسنیم- رییس مرکز آمار ایران گفت: آمار جمعیت براساس نتایج اولیه سرشماری از مرز ۸۰ میلیون نفر عبور کرده است؛ اما برای اعلام آمار قطعی و دقیق باید تا پایان دی ماه صبر کرد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :