آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 198615
تاریخ انتشار : 8 دی 1395 11:4
تعداد بازدید : 1399

پیام رسان

ستون جدیدی با نام «پیام رسان» به روزنامه فناوران افزوده شده است که به انعکاس مستقیم نظرات، نقدها و مشکلات شما می پردازد. مطالب خود را از طریق اکانت تلگرام یا توئیتر @alishahla13 به دبیر صفحه ارتباطات یا توئیتر روزنامه به نشانی @itmen_news ارسال کنید.

ثبت نشدن اطلاعات سیم کارت در سامانه رگولاتوری
بیش از سه ماه است یک سیم کارت ایرانسل خریداری کرده و مدارک لازم را هم تحویل داده ام؛ اما اطلاعات آن در سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکان تلفن سیار سازمان تنظیم مقررات ثبت نشده است. از طریق ایرانسل هم که پیگیری می کنم، می گویند فعلا صبر کنید. نگرانم با توجه به هشدار وزیر ارتباطات، خطم به دلیل عدم اعلام اطلاعات از سوی ایرانسل یک طرفه شود!
نیما خسروی

چه فرقی بین
 مردم و مسوولان است؟
روزنامه ها گزارشی از حضور پرتعداد مسوولان از طیف های مختلف سیاسی در توئیتر و فیس بوک منتشر کرده اند. سوال من این است که اگر این دو شبکه اجتماعی مشکلی دارند، چرا مسوولان کشور در آنها به منظور ارتباط با مردم عضو هستند. اگر هم مشکلی ندارند پس چرا فیلتر بوده و ما را مجبور می کنند هر ماه 10 هزار تومان پول فیلترشکن بدهیم؟! حداقل آقایان مسوول عضو توئیتر یک فیلترشکن خوب و ارزان معرفی کنند تا با سرعت بالا پست های شان را بخوانیم!
سوسن ابراهیم زاده

ضمانت اجرایی ساماندهی کانال های تلگرام چیست؟
در یکی دو هفته گذشته جنجال زیادی برای ساماندهی کانال های تلگرام برپا شده است. همه هم می گویند ساماندهی این کانال ها اجباری است؛ ولی واقعا ضمانت اجرای این حرف چیست؟ اگر دولت توان فیلتر کردن این کانال ها را دارد، چرا تاکنون هیچ کانالی فیلتر نشده و اگر در توانش نیست، چرا جنجال و التهاب درست می شود؟
کاربری از دوبی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :