آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 199759
تاریخ انتشار : 25 دی 1395 2:34
تعداد بازدید : 591

تازه ها

تازه ها

به روزرسانی نسخه دسکتاپ تلگرام 
نسخه جدید دسکتاپ تلگرام با امکان تغییر پوسته و حذف پیام منتشر شد. تلگرام بلافاصله بعد از به روزرسانی نسخه موبایلی خود بعد از مدت ها نسخه دسکتاپی اش را نیز به روز کرد. کاربری ظاهری این نسخه تغییر کرده و کاربران با برنامه حرفه ای تری نسبت به قبل روبه رو هستند. کاربران در نسخه جدید علاوه بر تغییر کاربری ظاهری این برنامه، قادرند از پوسته های مختلفی برای برنامه خود استفاده کنند و حتی آنها را به سلیقه خود تغییر دهند. از آنجایی که پوسته های تلگرام نیز از سوی کاربران ساخته خواهد شد، کاربران به زودی به تعداد بیشتری پوسته دسترسی خواهند داشت. برای دسترسی به پوسته ها می توانید به آدرس @Themes در تلگرام بروید. پین کردن گفت وگوها، حذف پیام و نمایش گروه های مشترک با مخاطبان از دیگر امکاناتی است که نسخه دسکتاپ تلگرام به آن مجهز شده است.


تبلیغات به Stories اینستاگرام راه یافت
اینستاگرام اعلام کرد با توجه به اینکه کاربران بخش Stories این برنامه از مرز 150 میلیون کاربر در روز گذشته، نمایش تبلیغات در این بخش آغاز می شود. این تبلیغات شامل عکس و ویدیوهای کوتاه است. در این بخش عکس هایی با طول ۵ ثانیه و ویدیوهایی با طول ۱۵ ثانیه با قابلیت رد شدن از آن ها برای کاربر نمایش داده خواهد شد. 
اینستاگرام همچنین امکان نمایش آمار و ارقام تحلیلی از بخش Stories در مورد میزان بازدید، تأثیرگذاری و همچنین عدم مشاهده برای اکانت های تجاری را فراهم خواهد کرد. آخرین آمار نشان می دهد اینستاگرام 600 میلیون کاربر فعال در ماه و بیش از 300 میلیون کاربر فعال در روز دارد.


آوت لوک به روز شد
اپلیکیشن Outlook به روز شده و با تغییر ظاهر به کاربرانش کمک می کند به سادگی و سرعت بیشتری ایمیل های شان را مرتب کنند و بخوانند. بهبود فونت در اپلیکیشن آوت لوک و امکان جست وجو بر اساس مکالمات و نمایش دقیق تر نتایج از جمله قابلیت های جدید اپلیکیشن نسخه iOS آوت لوک است. همچنین مایکروسافت پشتیبانی از فایل های Passbook را در این اپلیکیشن مهیا کرده که امکان انتقال مستقیم اطلاعات به اینباکس را فراهم می کند. امکان ایجاد رویدادهای خاص به صورت مستقیم از طریق Calendar و ویرایش آنها از دیگر امکانات نسخه جدید آوت لوک است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :