آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 199925
تاریخ انتشار : 26 دی 1395 11:29
تعداد بازدید : 601

آمازون منتظر مجوز دولت برای تست ارتباطات بی سیم در مناطق روستایی

شرکت آمازون در حال آماده سازی خود برای آزمایش فناوری ارتباطات بی سیم از جمله ابزارهای همراه و ایستگاه های تلفن ثابت در واشنگتن و سیاتل است.


BusinessInsider- هنوز مشخص نیست که این شرکت دقیقا قرار است چه نوع ارتباطات بی سیمی را آزمایش کند، اما مدیران آمازون از نوع جدیدی از فناوری یا خدمات بی سیم صحبت می کنند که شامل نمونه مفهومی می شود که برای پشتیبانی از «قابلیت ها و ویژگی های ارتباطات خلاقانه» طراحی شده است. 
جالب تر از اینکه شرکت آمازون نیل وودوارد را به عنوان یکی از افراد اصلی این پروژه لیست کرده است. وودوارد، فضانورد بازنشسته ناساست که از سال 2008 تاکنون به آمازون پیوسته است و هم اکنون مدیر بخش Prime Air، هواپیماهای باری بدون سرنشین است که کالاهای سفارش شده از آمازون را به دست مشتریان می رساند. 
بر همین اساس می توان پیش بینی کرد که آزمایشی که آمازون از آن حرف می زند، مربوط به تست سیستم ارتباطاتی می شود که شامل کنترل هواپیماهای بدون سرنشین آمازون برای تحویل کالاست. یکی دیگر از موارد این پروژه، یک سرویس بی سیم است که برای کار با گوشی های تلفن همراه، تبلت های کیندل آمازون یا شاید اسپیکرهای «اکو هوم» این شرکت طراحی شده است. 
اولین فاز آزمایش ها داخل مقر آمازون در سیاتل انجام خواهد شد و سپس به فضاهای دیگر نیز منتقل خواهد شد و به اطراف تاسیسات بخش خدمات مشتری آمازون در کنه ویک، در 220 مایلی سیاتل گسترش خواهد یافت. 
بر اساس این اسناد که آمازون روز چهارشنبه برای کمیسیون ارتباطات فدرال فرستاده است، آزمایش ها شامل فرستنده های کم مصرف و موقتا ثابت و واحدهای همراه می شود. 
اسناد نشان می دهد که هر مکان سه فرستنده ثابت و 10 واحد متحرک دارد. 
گفتنی است که ایستگاه های موقت، به طور متوسط پنج دقیقه در ساعت در یک روز در هفته روی یک کانال یا پهنای خاصی اطلاعات را منتقل می کنند. این در حالی است که شرکت آمازون به تازگی از برنامه جدید سرمایه گذاری خود در ایالات متحده آمریکا خبر داده است. اجرای این پروژه به ایجاد 100 هزار فرصت شغلی تا ۱۸ ماه آینده منجر خواهد شد. قراردادهای پیشنهادی عمدتا به صورت تمام وقت و ثابت خواهند بود.
مدیرعامل شرکت آمازون اعلام کرده است سرمایه گذاری ها در بخش های ذخیره سازی و تکنولوژی ذخیره اطلاعات آنلاین و همچنین نرم افزارها صورت خواهد گرفت. نیروی کار کمپانی آمازون در ایالات متحده ۱۸۰ هزار نفر و در دنیا ۳۰۰ هزار نفر گزارش شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :