آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 199929
تاریخ انتشار : 26 دی 1395 11:34
تعداد بازدید : 1341

پیام رسان

ستون «پیام رسان» به انعکاس مستقیم نظرات، نقدها و مشکلات شما می پردازد. مطالب خود را می توانید از طریق تماس با شماره 09035110798 (تلگرام یا پیامک) ارسال کرده یا با توئیتر @alishahla13 دبیر صفحه ارتباطات و توئیتر روزنامه به نشانی @itmen_news در ارتباط باشید.

نقدی به ایجاد مراکز داده
در حالی معاون اول رییس جمهور برای ایجاد مرکز داده دولت دستور داده است که تعداد زیادی مرکز داده در شهرهای مختلف کشور توسط دولت پیشین تاسیس شده و به نظر می رسد استفاده ای هم از آنها نمی شود. خوب است مسوولان اول تکلیف این مراکز را روشن کنند.
سپهری از تهران


چه خبر از وزیر ارتباطات
اخبار وزارت ارتباطات را مرور می کردم، متوجه شدم آقای واعظی از 20 دی ماه که در همایش توسعه دهندگان محتوا حضور داشتند تا دیروز هیچ فعالیت قابل اطلاع رسانی در حوزه ICT نداشتند. ایشان چند روز از وقت شان را به حضور در مراسم های مختلف ارتحال آیت الله رفسنجانی به عنوان نماینده دولت سپری کرده و پس از آن هم یک تونل در کرج افتتاح کردند. آیا مشکلات وزارت ICT حل شده که ایشان سراغ افتتاح تونل رفته اند یا مجددا قرار است وزارت راه و ارتباطات با هم ادغام شوند؟
فعال حوزه ICT در کرج


ضعف اطلاع رسانی
اینکه یک شخص می تواند با پیامک از 23 هزار نفر کلاهبرداری کند یا فرد دیگری از 10ها نفر از طریق تلفن کلاهبرداری می کند، نشان دهنده ضعف آگاهی در بین مردم است. به نظرم وظیفه آموزش و پرورش است که درباره این موضوعات به بچه ها آموزش دهد. از سوی دیگر صدا و سیما نیز می تواند با برنامه های آموزشی و پخش آن در ساعات پربیننده، نسبت به جلوگیری از سوءاستفاده از ناآگاهی مردم گام بلندی بردارد.
مهدوی راد از رشت


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :