آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 199934
تاریخ انتشار : 26 دی 1395 11:47
تعداد بازدید : 645

در نشست شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مطرح شد

بازدیدکنندگان الکامپ 22 رکورد زدند

پانزدهمین نشست شورای مرکزی سازمان با برگزاری مراسم تودیع سرپرست دبیرخانه، واگذاری دبیرخانه کمیته فنی فناوری اطلاعات JTC1 به سازمان، ارایه گزارش برگزاری بیست و دومین نمایشگاه الکامپ و تقدیر از مدیر اجرایی این دوره و ارایه گزارش برگزاری همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات برگزار شد.

فناوران- در ابتدای این نشست ناصر علی سعادت، رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور به ارایه گزارشی از اقدامات انجام شده طی یک ماه گذشته پرداخت و درباره نمایشگاه الکامپ 22 گفت: بیست و دومین نمایشگاه الکامپ یکی از موفق ترین نمایشگاه های تاریخ الکامپ در کارنامه سازمان ثبت شد. 
سعادت درخصوص موانع برگزاری نمایشگاه به خصوص مشکلات ترافیکی گفت: جهت رفع این موضوع با تامین 80 دستگاه اتوبوس در میدان های اصلی شهر امکانات رفت و برگشت  بازدیدکنندگان نمایشگاه را فراهم کردیم. همین طور با چند شرکت حمل ونقل برای جا به جایی راحت بازدیدکنندگان توافقاتی انجام شد ضمن اینکه با نهادهای متعددی جهت همکاری و رفع این موضوع نامه نگاری کردیم.
در ادامه از طرف استارت‎آپ های حاضر در سالن الکام استارز از باقر بحری، مدیر اجرایی بیست ودومین نمایشگاه الکامپ با اهدای لوح سپاس قدردانی شد. 
پس از آن مدیر اجرایی بیست و دومین نمایشگاه الکامپ به ارایه گزارشی از برگزاری بخش های مختلف نمایشگاه الکامپ امسال پرداخت و با اعلام اینکه امسال رکورد بازدیدکننده نمایشگاه های کشور شکسته شد، گفت: به رغم اینکه سه روز از زمان برگزاری نمایشگاه الکامپ تعطیلات رسمی بود، طبق اعلام شرکت سهامی نمایشگاه ها میزان بازدید از الکامپ رکورد بی سابقه ای زد.
باقر بحری افزود: کیفیت و سطح برگزاری نمایشگاه به قدری بود که وزیر ارتباطات دو بار برای بازدید از الکامپ به نمایشگاه آمد. در تمام روزهای برگزاری نمایشگاه نیز معاونان وزیر در نمایشگاه حضور داشتند. همین طور تفاهم نامه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با وزیر بهداشت و درمان در الکامپ منعقد شد. 
بحری درباره بخشی با عنوان الکام گیمز که برای نخستین بار سازندگان بازی های رایانه ای را با همکاری بنیاد ملی بازی های رایانه ای در کنار یکدیگر در الکامپ جمع کرده بود، گفت: سالن الکام گیمز و بازی های رایانه ای با توجه به اینکه مخاطبان خاص خود را دارد، با استقبال خوبی مواجه شد. طبق تجربه ای که از حضور استارت آپ ها در سال گذشته داشتیم، می توانیم این وعده را بدهیم که الکام گیمز نیز سال آینده با رشد کمی و کیفی و در وسعت بیشتری برگزار شود.
او ضمن تشکر از خبرنگاران از تیم ستاد خبری نیز قدردانی کرد و یادآور شد: زمان برگزاری نمایشگاه در روزهای تعطیل بود که اغلب رسانه ها تعطیل هستند. بااین وجود شاهد حضور گرم و خستگی ناپذیر خبرنگاران از رسانه های مختلف بودیم.
بحری با بیان اینکه رویکرد سنتی نمایشگاه در این دور تغییر کرد، گفت: در الکامپ بیست و دوم شاهد حضور پررنگ شرکت های راهکارمحور بودیم و می توان مدعی شد رویکرد سنتی سخت افزارمحور نمایشگاه الکامپ به سوی ارایه راهکار رو به تغییر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :