fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 200026
  تاریخ انتشار : 27 دی 1395 21:38
  تعداد بازدید : 1115

  پیام رسان

  ستون «پیام رسان» به انعکاس مستقیم نظرات، نقدها و مشکلات شما می پردازد. مطالب خود را می توانید از طریق تماس با شماره 09035110798 (تلگرام یا پیامک) ارسال کرده یا با توئیتر @alishahla13 دبیر صفحه ارتباطات و توئیتر روزنامه به نشانی @itmen_news در ارتباط باشید.

  مخابرات: فقط باید از ما ADSL بگیرید
  منزل ما در حوزه مخابرات شهید عاطف است. به شرکت های پارس آنلاین و آسیاتک برای دریافت اینترنت ADSL مراجعه کردم و آنها گفتند تا زمانی که مخابرات به ما پورت خالی ندهد، امکان ارایه سرویس نداریم. به مرکز مخابرات شهید عاطف هم که مراجعه کردم، آنها گفتند در این مرکز پورت ها پر است و فقط می توانید از ما سرویس بگیرید.
  در ضمن درباره سرویس های شان هم اطلاعات نادرست به ما می دهند. برای مثال به من اعلام کردند آپلود رایگان است اما اکنون متوجه شده ام که آپلود را به عنوان حجم حساب کرده است.
  امیر محمد ریوند


  اختلال در آنتن دهی همراه اول 
  ما ساکن منطقه امیرآباد هستیم. روز گذشته از صبح تا لحظه تماس با شما ( بعد از ظهر دیروز) خطوط همراه اول در این منطقه به حالت emergency calls درآمده و آنتن نمی دهد. چرا بدون اعلام قبلی خطوط قطع می شوند؟
  شبنم قدیمی


  درباره ترند شدن هشتگ های ایرانی اطلاع رسانی کنید
  در دو سه هفته گذشته هشتگ های کاربران ایرانی بارها به ترند اول توئیتر تبدیل شد. لطفا در این خصوص گزارش دهید.
  یک کاربر توئیتر


  تشکر از تیوال
  در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی اجراهای جشنواره موسیقی فجر و اجرای تئاترها جابه جا شد. برای نخستین بار دیدم که مسوول فروش بلیت ها (تیوال) به خوبی این موضوع را اطلاع رسانی کرد تا مشکلی برای مان پیش نیاید.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :