آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 200034
تاریخ انتشار : 27 دی 1395 21:47
تعداد بازدید : 1060

همایش آینده وب و موبایل ایران برگزار می شود

چهارم و پنجم اسفند ماه 95، همایش آینده وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش های شهید قندی برگزار خواهد شد.

فناوران- همایش آینده وب و موبایل، رویدادی دوروزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از فناوری های روز دنیا در این دو حوزه سخن می گویند. این همایش پنجره ای به چشم انداز آینده وب و موبایل در جهان و همچنین راهنمایی برای تصمیم گیران، تصمیم سازان و متخصصان ایرانی است.
شرکت کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری های آینده ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران می توانند موقعیت های کاری و هم تیمی های جدید برای کسب وکار خود بیابند.
این همایش برای مدیران ارشد سازمان ها، صاحبان کسب وکارهای کوچک و متوسط، طراحان و توسعه دهندگان وب سایت و موبایل، دانشجویان و علاقه مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.
مجید علوی زاده، دبیر همایش آینده وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد جمعی از بهترین ها و پیشروان این دو حوزه در ایران، با ارایه های تخصصی خود، چشم انداز آینده این صنعت ها را به شرکت کنندگان عرضه خواهند کرد. در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی درباره یکی از موضوع های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.
جهت ثبت نام در همایش می توانید به نشانی اینترنتی http://conf.wsschool.org/fowm  مراجعه کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :