آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 200102
تاریخ انتشار : 28 دی 1395 11:32
تعداد بازدید : 728

بدون تیتر

ایسنا- رییس امور مالیاتی شهر و استان تهران با تکذیب خبر مسدود شدن حساب باشگاه پرسپولیس گفت: اموال هیات مدیره باشگاه پرسپولیس توقیف نشده است؛ ولی اعضای هیات مدیره کنونی و پیشین این باشگاه باید در برابر بدهی مالیاتی پاسخگو باشند.

 ایسنا- وزیر نفت با بیان اینکه برآورد می شود فروش نفت و میعانات گازی تا پایان سال به ۴۱ میلیارد دلار برسد، اظهار کرد: البته به این معنی نیست که ۴۱ میلیارد دلار وصولی داریم، زیرا وصولی ها با چند ماه تاخیر حاصل می شود.
 تسنیم- رییس جمهور منتخب آمریکا هشدار داد که بر خودروهای وارداتی از کشورهای دیگر به آمریکا تعرفه گمرکی ۳۵ درصدی اعمال خواهد کرد که در نتیجه آن ارزش سهام شرکت های خودروسازی آلمانی بی ام و، دایملر و فولکس واگن کاهش یافت.
 مهر- معاون برنامه ریزی وزارت راه و شهرسازی با بیان احتمال واگذاری ۲۵ درصد کریدورهای کشور به بخش خصوصی گفت: تا پایان برنامه ششم، طول آزادراه ها از ۲۵۰۰ به ۷۵۰۰ کیلومتر می رسد.
 ایرنا- مدیرعامل فرابورس گفت:  سرمایه گذاران خارجی پس از اجرای برجام، حدود پنج هزار میلیارد ریال سرمایه وارد فرابورس کردند که نیمی از آن به بازار بدهی و نیمی دیگر به بازار سهام اختصاص داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :