آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 200149
تاریخ انتشار : 29 دی 1395 10:25
تعداد بازدید : 1417

منطقه ویژه پیام آماده سرمایه گذار خارجی

زرندی، مدیر عامل شرکت خدمات هوایی پیام با ادعای روند رو به رشد سرمایه گذاری خارجی و استقبال کشورها برای سرمایه گذاری در منطقه گفت: شهرک سرمایه گذاری خارجی در منطقه ویژه اقتصادی پیام ایجاد خواهد شد.

وزارت ارتباطات- وی گفت: با بهبود شرایط بین المللی تا کنون 21 میلیون دلار از سوی کشورهای ترکیه، فرانسه و انگلیس در زمینه تولید کیسه های خونگیری، مواد غذایی، لوله های صنعتی و چاپ در منطقه ویژه پیام سرمایه گذاری شده است. 
زرندی افزود: علاوه بر سرمایه گذاری انجام گرفته توسط بخش خارجی جلسات هماهنگی با هیات هایی از کشور های چین، آذربایجان، ترکیه و کره برای جذب سرمایه انجام شده که جهت متمرکز کردن ارایه خدمات به این سرمایه گذاران طرح ایجاد شهرک سرمایه گذاری خارجی در دست اجراست.
رییس هیات مدیره پیام در ادامه با بیان هدف اصلی از اجرای این طرح گفت: ایجاد جاذبه برای شرکت های خارجی از یک سو و درگاه ورود دانش، فناوری و صنعت به کشور و ایجاد اشتغال تخصصی پایدار از سوی دیگر با استفاده از ظرفیت های بین المللی ازجمله اهداف در احداث این شهرک است. 
زرندی، پیام را بستری مناسب برای سرمایه گذاری خارجی  معرفی کرد و گفت: با استفاده از مزایای قانونی، مزیت های نسبی و امکانات و تاسیسات زیر بنایی و زیر ساختی و به ویژه تسهیل جذب سرمایه گذار خارجی، استقرار شرکت های خارجی در این مجموعه هدف گذاری شده است .


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :