آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 200157
تاریخ انتشار : 29 دی 1395 10:43
تعداد بازدید : 1178

رشد 200 درصدی آثار جشنواره رسانه های دیجیتال

رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال گفت: آثار رسیده به نهمین جشنواره رسانه های دیجیتال رشد 200 درصدی داشته است.

مرکز رسانه های دیجیتال - مرتضی موسویان گفت: در جشنواره امسال 8 بخش و 11 محور موضوعی در نظر گرفته شده است که برای برگزیدگان هر عنوان تا 10 سکه بهار آزادی جایزه در نظر گرفته ایم.        
وی گفت: شرکت کنندگان بخش رسانه های برخط و تلفن همراه به ترتیب در رتبه اول و دوم تعداد ارسال اثر جشنواره قرار دارند که به معنای اقبال بازار به فعالیت برخط و تولید محتوا بر پایه گجت ها و پلات فرم های جدید است. 
وی مهم ترین اهداف برگزاری جشنواره را کمک به رتبه بندی محصولات و خدمات، شتابدهی به امر ساماندهی رسانه های دیجیتال و جریان سازی تولید محتوا بر شمرد و افزود: فعلا معیار سنجش عیار محصولات و خدمات رسانه های دجیتال، جشنواره های مختلف رسانه های دیجیتال و نشان سرآمد است که  البته امسال تارنماهای اینترنتی و اپلیکیشن های همراه و هوشمند مورد داوری مردمی نیز قرار خواهند گرفت و در آینده نزدیک نظام رتبه بندی مناسبی را پیاده خواهیم کرد که مبتنی بر نظرات مردمی باشد.
وی در خصوص سوالی درباره وضعیت ساماندهی شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها گفت: ثبت این کانال ها و تارنما ها به صورت مستمر و فزاینده در تارنمای saramad.ir در جریان است و شرکت کنندگان در جشنواره نیز باید در تارنمای مذکور ثبت نام کرده و سپس اقدام به شرکت در جشنواره کنند، در غیر این صورت در داوری نهایی شرکت داده نخواهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :