آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 200286
تاریخ انتشار : 1 بهمن 1395 23:58
تعداد بازدید : 1206

انتخابات خانه های مطبوعات الکترونیکی است

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری انتخابات خانه های مطبوعات سراسر کشور به صورت الکترونیکی در اسفند خبر داد.

وزارت ارشاد- حسین انتظامی، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان برپایی انتخابات خانه های مطبوعات سراسر کشور در نیمه اسفند گفت: برای نخستین بار برگزاری انتخابات هیات مدیره به صورت الکترونیکی، متمرکز و همزمان انجام می شود.
وی همچنین به ضرورت توسعه تشکل های مطبوعاتی پرداخت و افزود: سیاست عمومی دولت، عقب نشینی به نفع صنوف و کمک به نهادسازی از این طریق است و تلاش کرده ایم این سیاست را در همه شئون تسری دهیم تا دولت از تصدی گری های رایج فاصله بگیرد و به علاوه حتی در حوزه سیاست گذاری هم از ظرفیت صاحبان اصلی کار استفاده شود.
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مطابق شیوه نامه برگزاری این انتخابات، ظرف روزهای آینده اعلام خواهد شد که  اعضای فعلی خانه های مطبوعات و متقاضیان جدید عضویت با دریافت نام کاربری و رمز عبور در سامانه جامع رسانه های کشور (e-rasaneh.ir)، نسبت به ثبت مشخصات و بارگذاری مدارک خود اقدام کنند.
وی گفت: صاحبان امتیاز، مدیران مسوول، دارندگان کارت حرفه ای روزنامه نگاری و آن گروه از سرپرستان رسانه های سراسری که مدارک خود را قبلا در این سامانه بارگذاری کرده اند، نیاز به بارگذاری مجدد ندارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :