آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 200872
تاریخ انتشار : 9 بهمن 1395 0:10
تعداد بازدید : 2512

rangeetar

جمع کردن جامعه عکاسی ایران در یکجا کار سختی است. اما «رنگیتر» نه تنها بخش زیادی از این جامعه گسترده را گرد هم آورده، بلکه تدبیری برای کسب درآمد این افراد از راه هنری که در آن استادند، اندیشیده است.

نقشینه نگار آواتک (وب سایت رنگیتر) با شروع فعالیت رسمی در شهریور سال 1394 موفق به شناسایی عکاسان و جمع آوری بهترین و با کیفیت ترین عکس های ایرانی شده و  به عنوان واسط بین عکاسان و مشتریان فضایی فراهم آورده که کاربران، جدیدترین و به روزترین عکس های باکیفیت را جست وجو و طبق سلیقه و نیاز خود آن ها را خریداری کنند. عکاسان با هر گرایشی می توانند در این سایت ثبت نام و عکس های خود را از 5 هزار تومان تا 30 هزار تومان در سایت برای فروش آپلود کنند. هر عکس پس از تایید فنی برای فروش روی سایت قرار می گیرد و کاربران می توانند با پرداخت مبلغ عکس بسته به سایز عکس انتخابی، عکس را دانلود کنند، تمامی عکس ها دارای قابلیت چاپ با وضوح بالا هستند و تمامی عکس های قرارگرفته روی سایت، از آثار عکاسان ایرانی است.
با مراجعه به آدرس اینترنتی http://www.rangeetar.com/ می توانید از خدمات رنگیتر به عنوان عکاس یا مشتری، مطلع و بهره مند شوید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :